Poszukuje niskiego silvera

Witam... Szukam jakiegoś przyjaznego silvera od s1 do s3 który pomoże mi spaść z g4.

Jeśli byłby ktoś chętny to proszę podać jakiś kontakt do siebie.

Może być kilka osób.

To jest niczym boosting. Zarzuc linkiem do swojego profilu steam (:

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

No wybacz, ale g4 już wszyscy grają jakby od tego ich życie zależało, a chciałbym sobie pograć bez spinania się xd
http://steamcommunity.com/id/pivik/

A już miałem napisać: czemu szukasz ludzi niższych rang ? Żeby ich ownić ? xD Ale po Twoim ostatnim komentarzu wiem o co Ci chodzi :) Sam właśnie nabiłem g4 i jeden Twój błąd skutkuje ostrym rage'm ze strony team mate'a .... Gram nie wiele ale zachowanie ludzi czasami powala.. sry za offtop ale chciałem Cię uświadomić, że sam nie jesteś xD

za to ja poszukuje kogoś kto pożyczy mi konto z siver 1-3 to mu boostne do kałacha albo kupie konto z silver 1 xd musze sobie zrobić przerwę od gry bo na wyższym poziomie zaczynają się robić strasznie meczące

warn_ico.png
Offtop
~Leman
za to ja poszukuje kogoś kto pożyczy mi konto z siver 1-3 to mu boostne do kałacha albo kupie konto z silver 1 xd musze sobie zrobić przerwę od gry bo na wyższym poziomie zaczynają się robić strasznie meczące

Przykro mi, ale zgłaszam post :)

warn_ico.png
Pisanie, że zgłaszasz robi tylko dodatkowy niepotrzebny offtop

~Yamiji

Przykro mi, ale zgłaszam post

o widze mamy pana gold nova 1 xD

Jak chcesz grać bez spin, to lepiej wbij wyższą range. Sam obecnie siedzę w LE i jak ktoś popełni błąd to nikt na nikogo nie rageuje. No chyba że Rosjanie w teamie.

Witam... Szukam jakiegoś przyjaznego silvera od s1 do s3 który pomoże mi spaść z g4.

Jeśli byłby ktoś chętny to proszę podać jakiś kontakt do siebie.

Może być kilka osób.