Poszukuje osoby z wysokimi umiejętnościami wycinania :D

JW. mam kilka zdjęć, z których trzeba dokładnie wyciąć głowy i wkleić je na 'pustą' stronę (czyt. bez tła-tzw. render).

Jeśli jest ktoś, kto chce podjąć się zadania, to proszę pisać niżej. Po zdeklarowaniu się wysyłam więcej info na pw. + zdjęcia.

Jest mi to potrzebne do wykonania pewnego projektu. Będę naprawdę wdzięczny.

JW. mam kilka zdjęć, z których trzeba dokładnie wyciąć głowy i wkleić je na 'pustą' stronę (czyt. bez tła-tzw. render).Jeśli jest ktoś, kto chce podjąć się zadania, to proszę pisać niżej. Po zdeklarowaniu się wysyłam więcej info na pw. + zdjęcia.Jest mi to potrzebne do wykonania pewnego projektu. Będę naprawdę wdzięczny.

"(czyt. bez tła-tzw. render)." xD render to wygenerowany cyfrowo obraz ( najczęściej przez programy do grafiki 3d bądź video ) w postaci video bądź obrazu statycznego np. jpeg :D

"Będę naprawdę wdzięczny."

Sprecyzuj poziom swojej wdzięczności ... najlepiej w postaci PLN :D

Siemierz, nie 'siedzę' w grafice, więc moje rozumowanie w tej kwestii może być błędne.

Samo wycinanie nie jest dla mnie jakąś trudnością, szczególnie, że do użytku mam ps'a, którego, jako-tako, umiem obsługiwać.

Chodzi o to, że jest tego dużo do ogarnięcia, a sam nie mam czasu, żeby przy tym przysiedzieć(już spędzam każdą wolną chwilę na wycinaniu).

Powiem szczerze, że kwestia zapłaty za pracę przeszła mi przez głowę, ale patrząc na podejście takie jakie reprezentujesz; chęć zarobienia na wycięciu kilku obrazków, co zajmie osobie, która się na tym zna, maksymalnie godzinę,

odechciewa mi się. Nie wspominając, że zajeżdża to cebulactwem na kilometr. Rozumiem, że każdy chcę zarobić, ale bez przesady, poza tym, gdybym chciał to mógłbym zlecić to jakiemuś zawodowcy, ale pomyślałem, że może ktoś utalentowany jest na forum. Współpraca miała przynieść korzyści nam obojgu.

Poza tym, offtopujesz, wyraźnie napisałem, że osoby zainteresowane(czyt. które zdeklarują się pomóc), mają pisać w tym temacie, a resztę spraw obgada się na pw, bo chcę zachować porządek.

@Proszę o zamknięcie i usunięcie tematu, kolega Siemierz mnie znęcił. Wolę udać się na zagraniczne fora, tam na pewno znajdzie się ktoś chętny do współpracy.

Dodam jeszcze, że nazwisko osoby, która zdecydowałaby się pomóc, miało trafić do jednej z znanych gazet i na pewną stronę internetową, co dałoby młodej, utalentowanej osobie, łatwo wejść do świata reklamy i publikacji.

"Dodam jeszcze, że nazwisko osoby, która zdecydowałaby się pomóc, miało trafić do jednej z znanych gazet i na pewną stronę internetową, co dałoby młodej, utalentowanej osobie, łatwo wejść do świata reklamy i publikacji."


W razie gdyby ktoś przeoczył, jaką życiową szanse utracił xD

warn_ico.png
Offtop
~Leman

wiesz co szukasz osoby która się zna na czymś i na przykład zarabia na tym i chciałbyś by wykorzystała swoje umiejętności za free...to po pierwsze trzeba było inaczej temat napisać ze szukasz osoby do pomocy za free...a nie ze osoby z wysokimi umiejętnościami wycinania...druga sprawa "dodam jeszcze, że nazwisko osoby, która zdecydowałaby się pomóc, miało trafić do jednej z znanych gazet i na pewną stronę internetową, co dałoby młodej, utalentowanej osobie, łatwo wejść do świata reklamy i publikacji." z tego można wywnioskować ze ty będziesz miał kasę a osoba która ci pomoże już nie oraz ze po prostu przeliczyłeś się z swoimi umiejętnościami i szybkością wykonania zlecenia i teraz potrzebujesz naiwnego który ci pomoże ...wiec nie pisz ze to "zajeżdża to cebulactwem na kilometr." bo chyba tylko z twojej strony bo naskakujesz na osobę która się zapytała jak normalny pracujący po przeczytaniu twojego tekstu zastanawia się ile za takie zlecenie może dostać wiec twojego zachowanie jest typowe dla dziecka które nie potrafi zrozumieć ze nie ma wszystkiego za darmo.

Zamykam na prośbę autora.

JW. mam kilka zdjęć, z których trzeba dokładnie wyciąć głowy i wkleić je na 'pustą' stronę (czyt. bez tła-tzw. render).

Jeśli jest ktoś, kto chce podjąć się zadania, to proszę pisać niżej. Po zdeklarowaniu się wysyłam więcej info na pw. + zdjęcia.

Jest mi to potrzebne do wykonania pewnego projektu. Będę naprawdę wdzięczny.