Poszukuję. ;p

No siemka, przeczytałem - Prawie wszystkie książki Lee Childa i Zapisane w Kościach Simona Becketta, i może zna ktoś jakieś wciągające książki tego pokroju, z znalezieniem problemu nie będzie, gdyż posiadam E-Booka Kindle. Pozdrawiam.

Nie znam ksiazek, ktore czytales, a ze szukasz czegos podobnego, to moze opisz o czym te pozycje sa i co ci sie w nich najbardziej spodobalo, wtedy wydaje mi sie, ze bede w stanie cos ci polecic.

Są to książki sensacyjno-thrillero-kryminalne. ;D W książkach Lee Childa bardzo podoba mi się, że ta postać jest taka za***ista [ napakowana, dobrze wyszkolona, inteligentna].

hmm hmm duzo takich rzeczy nie czytam, ale ostatnio spodobał mi sie cykl Nekroskop.

Od nieumarłego wampira spoczywającego w rumuńskim grobowcu Borys Dragosani próbuje wydobyć sekret diabelskiej potęgi, tak wielkiej, że przy jej pomocy będzie mógł zdominować ściśle tajną agencję sowieckiego wywiadu paranormalnego. Dragosani to nekromanta – człowiek, dla którego śmierć nie jest granicą. Przy pomocy wampira Tibora Ferenczyego, Dragosani posiadł zdolność wydzierania tajemnic dusz i umysłów umarłych. Borys ma jednak godnego siebie przeciwnika. To Harry Keogh – NEKROSKOP. Harry także potrafi siłą swego umysłu pokonać śmierć. Keogh zostaje zwerbowany przez brytyjskie służby specjalne, aby przeciwstawić się atakowi zza Żelaznej Kurtyny. Rozgrywka między Dragosanim, a Keoghiem staje się coraz bardziej przerażająca. Harry zyskuje jednak potężnych sojuszników: umarłych, którzy, aby go chronić, zrobią wszystko, powstaną nawet z grobów

kopiuj wklej z tej strony http://lubimyczytac.pl/ksiazka/29438/nekroskop

O, dzięki, zapowiada się fajnie, walne na 2-3 dni lekture, bo mam na czwartek Alchemika, i zacznę czytać :)

Nekroskop, strasznie zryta książka ;P Tzn, fajna, fajnie się czyta, klimacik jest, ale no, przeczytasz to zobaczysz :) ( przeczytałem tylko 4 bo reszty nie mogłem dostać )

Kłamca,wszystkie części polecam

No siemka, przeczytałem - Prawie wszystkie książki Lee Childa i Zapisane w Kościach Simona Becketta, i może zna ktoś jakieś wciągające książki tego pokroju, z znalezieniem problemu nie będzie, gdyż posiadam E-Booka Kindle. Pozdrawiam.