Poszukuje starego MMORPG

Poszukuje mmorpg w które grałem w okolicach roku 2010 kojarze, że była popularna w tym samym momencie co 9 Dragons. Klimat gry był bardzo mroczny dużo czarnych barw w grze było użytych. Jedna z klas kojarzy mi się że bazowała na wampirycznych umiejętnościach (aczkolwiek może mi się wydawać). Kojarzy mi się też początkowa animacja z otwieraniem jakiejś bramy i że wybór postaci też miał właśnie jakieś bramy w tle. Stylistyka bardziej japońska ale nie w stylu anime.
jak cos sobie przypomne to dodam:
gra była napewno F2p

edit. jakby ktos miał liste najbardziej popularnych mmorpg w tamtych czasach to podrzućcie

Dekaron? Klasa Segnale miała magię krwi, wysysanie hp i leczenie sojuszników itd.
Forsaken World? Nie wiem gdzie tu ciemne barwy ale też tu była klasa wampira.
Requiem: Memento Mori? Tutaj nwm czy gdzieś był jakiś wampir ale stylistyka by pasowała.

Co do bramy w tle to niewiele to mówi, bo raz że to dość standardowa rzecz, a dwa zapewne ekran początkowy zmieniał się wielokrotnie w miarę rozwoju gry. Może kojarzysz jakieś mobki? Albo jakiś element wyglądu postaci (np skrzydła)? A może kojarzysz czy w grze były mounty i jak tak to jakie? :smiley:

Też pomyślałem o Requiem: Memento Mori - było coś fajnego w tej grze, trudno mi nawet wyjaśnić co… :thinking:

2 piersze raczej nie pasuja, o tej bramie wspomnialem poniewaz mam wrazenie ze to byl bardzo charakterystyczny element wyboru postaci po zalogowaniu do gry, jakbym zobaczył screena to by mi to było łatwiej wyjaśnić :stuck_out_tongue:

to tez nie requiem, ta gra ma bardzo charakterystyczne tworzenie postaci z tego co widze na yt, nigdy w nią nie grałem.

Nie wiem może wizardry online?

Może Mu Online?

Na 95% ROHAN: Blood Feud
Mroczny klimat - jest
f2p - jest
klasa o której wspomniałeś to pewnie Dark Elf
Brama w tle podczas tworzenia postaci - jest
A raczej była bo gra niestety zamknęła serwery, ale pozostają zawsze serwery prywatne.
Pozdrawiam

gdyby 99% rzeczy mialo sie nie zgadzac z opisem to tibia by pasowala

1lajk

Z bramą w tle podczas logowania kojarzy mi się Kalonline

Mu nie bo widok był z 3 os typowy dla mmorpg
Nie wiem gdzie w tym rochanie jest mroczny klimat ale to nie ta gra, i nie wiem czemu ta gra wszedzie ma max 15 fps’ów. Apropo mrocznego klimatu to bardzo mozliwe ze to byla tylko początkowa kraina danej rasy/klasy.
Tibia oczywiście też to nie jest, wizardry pierwszy raz na oczy widze niestety to nie to.

A po czym widzisz, że ma 15fps’ów? Po filmikach z YouTube?

To może Twelve Sky 2?

tak, moze w grze to lepiej wygladalo

mam wrażenie, że ta gra nie przypominała aż tak bardzo metina

Shayia?

Uwaga bo strzelam!
Shaiya
Archlord

Vindictus?

Mortal Online

Granado Espada ?