Potrzebuje Poradnika dla Witch

Witam zacząłem grać w BDO i mam kilka pytań ale najważniejsze potrzebuje jakiegoś poradnika dla Witch aby wiedzieć w co dawać skill pointy i ogólnie skąd wziąć pierwszego mounta itp co warto robić a co pominąć

Wpisz witch guide 2020 albo Anfield beginners guide 2020 w google są tam spoko filmiki. Co do reszty rób main qusty pod klawiszem O. Konia tam jakiegoś dostajesz z socjalu albo z questa. Napewno uzywaj zarcia potow i gemow w secie zeby miec movement, crit i cast speed na 5. Zalezy też na co sie nastawiasz w grze pvp, pve czy tam lifeskille. Musisz obrać sobie co chcesz w danej chwili robić i na tym się skup. I się nie spiesz, bo w grze jest masa rzeczy do roboty. Ciesz się grą.

A istnieją jakieś polskie gildie które pomagają takim Świeżaką jak ja ?

Są, tylko ja już z miesiąc nie gram. Pisz na czacie, że szukasz guild. Tylko duża liczba ludzi będzie Ci pierdzielić głupoty w stylu rób piwo, albo idź na nagi po 56 tam jest spoko exp i kase też zarobisz XD. Jak coś mogę coś tam pomóc później dam Ci na discord nick. Ja ostatnim razem 600 gs w 3-4 miechy zrobiłem, ale to już 4 konto moje było, także grę ogarniam powiem Ci co i jak robić, i żebyś zbędnych pierdół nie kupował i nie robił.
Kurde znowu dużo ludzi nowych gra w BDO może by tak 5 raz? XD.

dużo osób się pojawiło bo byłą promocja za 12 zł standard pack kupiłem i narazie mi sie podoba bo system walki jest inny niż w pozostałych tytułach i staram się zapamiętywać kombinacje był bym wdzięczny za pomoc :slight_smile:

Wiesz graj odkrywaj grę, baw się. Jak będziesz chciał na skróty to Ci też mogę pokazać. Ale nie wiem czy Ci gry nie obrzydzę XD.

Verdelius#2332 jak cos to pisz na discordzie.