Powrót do BDO po 1.5 roku

Ostatnio mi się nudzi i postanowiłem sobie czas czymś zająć. Pomyślałem o powrocie do BDO po jakiejś 1.5 rocznej przerwie. Ogólnie potrzebuję porady czym się teraz zająć. Mam 59lv AP 174. Warto farmić jakieś moby? Które worldbossy warto dalej robić? Jaki set robić? Gram mewą.

Na 174 AP do wyboru masz gahaz bandits, crescent shrine, desert fogans, naga temple i Tshira Ruins (dodany z Drieghanem, regionem). Generalnie obecnie skup się bardziej na skill pointach i silverze niż na lvlu, a bossy opłaca się robić prawie wszystkie.

Generalnie w przypadku grania tylko 1 postacią polecam wybrać sobie spota, pokupować storage, “osiedlić” się tam i wypatrzeć okoliczne world bossy. Jest w pobliżu i masz komunikat że się spawni? To biegniesz na niego. I systematyczność : z czasem wszystko się dodaje i silver jakoś wpada :slight_smile:.

Jaki set? Dalej bossowy (żółty). A co składać przed nim? Chyba dalej grunile (+7 AP, 150hp), ewentualnie niebieska Lemoria (+100 energii, +2 attack speed) lub Akum (+7 AP, +50 energii, +50 hp).

PS. Jeśli interesują cię Succession skille to polecam już teraz farmić skill pointy, potrzeba ich DUŻO wiecej niż na awakening