Powrót do gry - co się zmieniło

Pograłem trochę na premierze, dobiłem ten 45 lvl, właśnie ściągam sobie grę ponownie bo zachciało się mi wrócić. Slyszałem że system rozwoju broni został rozwalony do góry nogami, jak to teraz działa? I co się stanie z moimi hoongmoon levels skoro lvl cap jest większy a ja nadal zostałem na 45 lvlu? Co się jeszcze pozmieniało mechanicznie?

W systemie broni zmieniło się tylko to, że przebijasz teraz tylko broń legendarną. Zanim dostaniesz legendarkę biegasz z bronią jaką dostaniesz albo jaką znajdziesz. Pierwszy stage broni legendarnej zdobywasz robiąc historie albo kupujesz za naryu silver i ją dopiero podbijasz.

Z twoim levelem nic się nie stanie. Taki jaki miałeś taki będziesz mieć. Np. miales 45 lvl + 3 lvlhm to nadal taki będziesz miał.

Mechanicznie zmieniło się drzewko skilli . By z balansować to na pvp zrezygnowali ze skill poins za które uzupełniałeś drzewka skilli. Teraz za darmo wybierasz jaki skill jak ma działać. Ale za to dodali punkty atrybutu, które działają tylko na pve, open pvp czy battlegroundach. Za każdy hmlvl dostajesz 5 punktów do rozdania w ap/elemetal hp/def.

Nadal są legendarne skille, czyli ulepszenie skilli podstawowych i nadal musisz coś zjeść albo mieć tom z danym skillem. Większość można szybko odblokować na arenach jeśli ogarniasz pvp. Nie wiem jak z dropem tych przedmiotów bo na mainie odblokowałem je na samym początku a na altach odblokowywałem je grając mainem na pvp ale wiem, że są cholernie drogie jeśli chcesz je kupić za golda.

Na 55 lvl dostajesz ultimate skills. Dwa dodatkowe skille które możesz użyć po naładowaniu hongmoon chi. 55 lvl zaczniesz nabijać dopiero w akcie 8.

Ogólnie to najpierw robisz wszystkie misje fabularne i do tego momentu praktycznie grasz sam i można to potraktować jako taki dłuższy samouczek. Dopiero gdy dojdziesz do aktualnego końca polecam zacząć bawić się na dungach/raidach. Areny można zaczynać spokojnie na 45 lvl bo na tym lvl odblokowujesz wszystkie podstawowe skille.