Powrót do gry/start?

Witam. Ktoś jeszcze gra w TOS’a? Grałem od bety i później 1-2 lata przerwy… dzisiaj chciałbym wrócić. Mogę grać jakąkolwiek klasą, o ile znajdzie się ktoś do wspólnej gry… Czy to support, dps, alchemik, lider gildii… chciałbym zobaczyć czy ktoś jest zainteresowany… chodzi o grę na serwerze europejskim, aczkolwiek mogę zacząć na innym.

Ja grałem dość sporo, jak miałem czas to nawet i po 4-5h dziennie. W zrywach. Tj jak miałem parę dni wolnego od pracy (freelancer :wink: ) to włączałem TOS’a + jakiś audiobook

Ostatnio myślę o powrocie, bo prawdę mówiąc chyba żadne MMO mnie nie wciągnęło na tak wiele godzin.

Pieprzenie o tym, że gra umarła, nie ma ludzi w mieście itp to… bzdury. Jasne może jak włączysz grę pomiędzy 10:00 a 15 to nie będzie dużo ludzi (helloł są ludzie którzy pracują 9-17!)
Od 17-18 wgl nie ma problemów z czekaniem na ludzi do dungów i dość sporo osób biega po mapach :slight_smile:

No i co chwila są fajne eventy w których można nałapać exp tome’sy, abrasive gemy

Tak samo premka… na wyższym levelu spokojnie można wyfarmić parę milionów jak wpadniesz na dobrego spota :wink: (zdarzyło mi się wejść na spot zajęty przez całe party, które było AFK < tak tak, dwóch summonerów, jeden necro - wiem bo pisałem kilka razy przez 30 minut i zero odzewu - i zbierać wszystkie itemy które leciały jak oszalałe - Gemy 3lvl, itemy które w npc shopie chodziły po 20-50k - co 30 minut tylko teleportacja do miasta -> Sell (bo już mi nie starczyło miejsca w ekwipunku) - 2h -> Token na 30 dni :D)

Pozdrawiam!
Ściągam i wracam do gry :smiley:

Oj nikt nie mówi o tym, że gra umarła.

Gra jest standardowym koreańskim grinderem.
Bijesz tysiące mobów bez sensu jak w starych dobrych czasach, dostajesz 0,00001% expa za moba i masz 0,00000003% szansy na drop fajnego przedmiotu.

Nie wiem jak jest teraz ale na początku serverów jak grałem w tosa gra nie miała kompletnie contentu, 2 dungeony, które się przebiegało a boss padał w parę sekund. (dungeon wielkości jaskini w diablo 2, z 30 potworkami, które można ominąć)

Upośledzony system wymieniania się.

Buffy kleryków i magów sprawiają, że twoja postać jest 500x silniejsza, czyli co pół godzinki teleport do miasta i szukasz ludków, którzy Cię buffną.

Gra przyciągnęła wszystkich pięknym wyglądem, fajną animacją, przyjemnym gameplayem i w pierwszym miesiącu straciła z 80% graczy bo nie było co robić…

My tu gramy cały czas! Link poniżej:
Polska Gildia Tree Of Savior - [ TAWERNA ]