Powrót do legendy. Zapytania o gre!

Witam. Wraz ze znajomymi chcielibyśmy zacząć grę w Aiona.
Pytanie numer 1: Jaki serwer? Z tego co wyczytałem to chyba Deyla?
Pytanie numer 2. Jeśli już deyla to jaka frakcja? nie mam pojęcia w której najwięcej ludzi gra
Pytanie numer 3. Jaka klasa na dps?
Pytanie numer 4. Po prostu czy warto !
Z góry dziękuje panowie i panie ! Do zobaczenia mam nadzieje w grze !

  1. To zależy czy wolisz grać z Polakami i czy chcesz uczestniczyć / przeżywać te wszystkie “dramy” wspólnie. Szczerze powiem, że to ma swój urok (jeżeli masz od siebie dystans) kiedy wchodzisz wieczorem na grupę na fb Aion Barus / Miren i czytasz, albo widzisz Screen’y ze sobą w roli głównej po wygranym lub przegranym PvP itd. Moim zdaniem taka rywalizacja “zdrowa” jest jak najbardziej w porządku. W innym wypadku pozostaję Ci gra z Anglikami etc. Bo to, że pójdziesz na Deyla to nie znaczy, że Polacy są tam inni XD
  2. Ja zawsze kieruję się właśnie tym której frakcji jest mniej i do tej dołączam żeby im pomóc.
  3. Może rozwiń to, czego dokładnie oczekujesz? Chcesz robić robotę w PvE czy w PvP?
  4. Według mnie warto, Aion to gierka w którą gram z przerwami od kilku lat w między czasie próbowałem innych gier, ale żadna nie zatrzymała mnie na tak długo jak Aion.

Powiem Ci tak. apropo
1.Chodzi mi o rozbudowany rynek oraz ilosc graczy, Polacy pewnie i tak sie znajda
2.Ja zas bym wolal tam gdzie jest wiecej, poniewaz randomek taki jak ja ma wieksze pole do popisu moim zdaniem haha :smiley:
3.PvE/PvP. Z tego co widzialem Asasyn byl by dobry

  1. No to na Deyla na pewno jest więcej graczy niż na Barusie i co za tym idzie rynek lepszy.
  2. To też zależy czy chcesz grać klasą fizyczną czy magiczną. Czy na dystans czy w kontakcie :smiley:

Zrobiłem Asasyna. Tylko niepokoi mnie to, że nie widze nikogo z napisem Deyla na poczatku gry. Tylko samo helli

Bo na Deyla już dawno każdy wykoxany i mają po 10x altów, także nikt nie robi już nowych.