Powrot do MMORPG po latach!

Witam tak jak w temacie poszukuje gry MMORPG , siadam do komputera po jakis paru dobrych latach , wiec totalnie nie wiem co sie dzieje. Kiedys gralem w Tibie i Wowa ale WoW to za czasow WOTLK:) Knight Online tez gralem ale z tego co slyszalem nie ma poco wracac ? Poszukuje gry w ktorej nie bedzie wialo nuda i pustka czyli tam gdzie sa ludzie :slight_smile: Co do czasu mam go aktualnie dosc sporo gdyz jestem na kontuzji i aktualnie przerwa w treningach i pracy :slight_smile: Wiec chcialbym zajac swoj czas jakims dobrym tytulem . Moze WoW global ? ale z tego co widze jak to teraz wszystko wyglada to stracilo w moich oczach jakos ten klimat. mam na mysli latajace mounty , multum dodatkow no i wiadomo jesli WoW global to czy jest sens zaczynac od nowa jesli tak to jaki serwer? Pozdrawiam :slight_smile:

Wróć do tibi wiele sie pozmieniało przez te parę lat będziesz sie napewno dobrze bawił, natomiast z takich szybszych gier mogę ci polecić path of exile.
Natomiast jeśli nastawiłbyś się na krótkie/szybkie rozgrywki pomyśl o grach typu PUBG/Fortnite lub jakieś survivale typu RUST/ARK
Z typowych mmo z nowych produkcji wieje nudą na kilometr znajdziesz tu pewnie sporo entuzjastów Black Desert ale to już sam musisz ocenić grę dograłem do 57 lvl i nie było weny do dalszej gry

Dzięki a ktoś coś jeszcze ? :slight_smile:

Final Fantasy XIV. Jakbyś miał jakieś pytania dotyczące gry, pisz pw.

Tibia odstrasza mnie 8 k online kiedys bylo 80 :frowning: Finalfantasy XIV ogladalem filmiki na YT i sorki ale jakos mi nie przypadlo do gustu … ktos cos ?

Po pierwsze nigdy nie było 80k, po drugie wolisz zeby śmieszny liczniczek online pokazywał 60k a z tego 80% to boty czy 15k ale raczej samych graczy? Smieszne jest myślenie ludzi w XXI wieku

Naprawde nie lubie żenujących odpowiedzi , jak to czytam to Ty jesteś gościu smieszny :wink: grales w tibie pewnie max w 2016 roku gdy ta gra praktycznie juz nie zyla wiec co ty wgl piszesz :wink: bylo 80 k bylo :slight_smile: a ceny na allegro niektorych przedmiotow byly powalajace , pelne depo kolejki kto gral pamieta :slight_smile:

Nom grało sie Kiedys w tibie na OTS Itp. ja np. Teraz gram w WoWa na Privie 1x Tauri i jest Git :slight_smile:

Od siebie Guild Wars 2… Okrojona vanila jest f2p wiec nic nie tracisz na sprobowaniu.

Overall Maximum: 64028 players (on Jan 02 2007, 19:20:30 CET) - odnośnie tych 80k. Co do tych 8k online - tyle jest, gdy u nas jest godzina 10,11 przed południem. Miej na uwadze, że istnieje coś takiego jak strefy czasowe. Najwięcej graczy jest po 15-16k i to są gracze, a nie boty, gdzie w poprzednich latach owszem - było 50-60k online, a 40-45k, to były boty, więc nie pisz ludziom, że ich wypowiedzi są śmieszne, bo sam alfą i omegą w tych sprawach nie jesteś. Co do samej gry, to polecam sprawdzić Tibię, gra przeżywa drugą młodość i nie ma w niej botów, którzy siedzą na respach 24/7.