Powrot do Tibii po dluzszym czasie przerwy!

Witam wszystkich forumowiczów!

Otóż sprawa wygląda następująco - Z racji tego, iż na rynku mmorpg nie ma za wiele “dobrych” gier, lub takich w które chciał bym grac, bądź zachęcają do zagrania, chciałbym powrócić do tego jakże zacnego tytułu, którym jest Tibia.
Jako ze, jak wszyscy doskonale wiemy, gra solo jest mało wciągająca dla większości graczy ( w tym mnie), chciałbym się zwrócić z zapytaniem do wszystkich zgromadzonych, czy jest może ktoś kto chciał by zacząć od nowa na jakimś serwerze, bądź pogrywa już na jakimś i szuka ludzi do gildii, lub po prostu ludzi do wspólnej zabawy. Bardziej skłaniam się do gry na serwerze PVP, gdyż grając na PVE nigdy nie czułem tego “smaczku” Tibii.

Posiadam chary wyskillowane bądź wyexpione na serwerach Antica/Bona/Epoca/Tortura.
Przeważnie gram ED lub RP, choć w razie potrzeby, dostosowanie się pod drużynę wezmę również pod uwagę.
Chodzi mi o światy zaludnione, a nie prawie puste na których rzadko kiedy spotka się kogokolwiek.

Nie ma problemu z rozpoczęciem przygody od początku na jakimś nowym serwerze. Nie jest tez w zadnym stopniu problemem język angielski, jeśli ktoś należy do gildii anglojęzycznej i chciał takową zaproponować.

Liczę na pomoc i pozdrawiam!
Jukatoo

Ja moge chętnie pograć ale na securze. To jak wiadomo non-pvp. Nie mam specjalnie czasu odrabiać lvli ani się denerwować.Max na co sobie mogę dziennie pozwolić to zielona stamina, jednie czasem w weekendy więcej. Stawiam raczej na spokojne expienie, questy, bossy. No i mam tutaj sporo pieniędzy, które mi zostaly jak grałem pare lat temu także mogę się podzielić. W sumie to i tak się zbierałem aby zacząć grać od nowa. Jeżeli interesuje Cię secura to pisz :slight_smile: Ah, no i Secura jest obecnie chyba najbardziej zaludnionym światem - poza Anticą oczywiście.
PS: Preferuje MS’a albo ED’ka

Witam , Ja ( knight) Kuzyn ( Mag ) Kuzyn ( Paladyn ) , zaczęliśmy grę na Antica , i brakuje nam Druida ;d , gramy gdy tylko mamy czas , robimy razem questy , często ja szukam jakieś miejsce do expienia albo questa , i po prostu tam idziemy jak się zbierzemy . Zasadę mamy taką żeby nie wybijać się z lvl poza exp shared , jeżeli juz jestem na granicy to wbijam na drugą postać (oczywiście jeżeli wciąż mam ochotę pograć ) ;D zapraszam jesteśmy wciąż początkującymi którzy odkrywają grę .

Nick Drogo go

Jak już byście chcieli grać na non-pvp, to o wiele lepsza jest damora, Tibia coiny są bardzo tanie a serwer jest od samego powstania z antycheatem.

szkoda, ze wszyscy tak roznimy sie serverami :smiley: ja ostatnio tez wrocilem do gierki z kolega na Vunire, przyjemny serverek, ludzi jest w sam raz, nie za duzo i nie za malo.
gram ed a kumpel ekiem
jak sa jacys chetni na gierke na vunirze to pisac pw z nickami :smiley:

Jakie levele macie na tej Antice?

Rownież, jakie lvle na Vunirze?

Antica sam mam sorca 39 lvl i knighta 20 lvl

Dopiero co zaczynamy , ja posiadam 17 lvl , z kuzynami się jeszcze nawet nie spotkałem ale np dzisiaj jesteśmy umówieni

Na Antice mam 128 ED, wiec robic nowego ED jest raczej bezssensowne. Jak juz, moglbym zaczac RP

no to juz zależy od ciebie ;D ja zapraszam do wspólnego expienia

podajcie wasze nicki i najlepije lvl plus czas online

Hej

Powiem szczerze, też bym się do kogoś dołączył aktualnie mam postacie na securze i damorze ale są to low lvl. Wiec mogę gdzieś dobić i od nowa zaczynać. Jedyny minus jest taki, że to moja pierwsza styczność z Tiibią.

Jesli chcesz to zapraszam na antice tez mam low lve bo 20 sorc i 31 ek :slight_smile:

Tylko antica jest pvp, nie wiem czy jako noobek dam sobie rade tam.

do 21 lvl nic sie nie traci ani skili ani eq, po mojemu servery non pvp nie maja sensu xd

No ok pvp zawsze dodaje smaczku, ale nie zawsze mam czas aby potem odrabiać stracy exp albo skile :stuck_out_tongue:

Dlatego trzeba kupic pacca i offline trening robić :wink:

1lajk

akurat pacc mam :), ok to w sumie zobacze jak to bedzie wygladalo na Antice.

W ten weekend skille i exp x2 bedzie, wiec ja bede skillowac xD