Powrót na jaki serwer

Witam, czas wrócić po długiej przerwie od L2. Zastanawiam się tylko nad NC a Innovą. Chronos widzę ma niezły online i to mnie przekonuje. Gra ktoś na Chronos można polecić?

Odpadają privy.

Patrz pod kątem strefy czasowej :) Naia to chyba jedyny server zbliżony do naszej strefy czasowej i to tam też grało najwięcej polaków :) Sam NIKOPOL tam gra :D (pozdrawiam). Grałem na Innowie i na Naia i zdecydowanie najlepiej grało mi się na Naii

Masz też do wyboru najlepszego polskiego priva -> GravelanD H5 raty 4x

Tylko jeśli chodzi o online to jednak na Chronos jest większy, a to się też dla mnie mocno liczy :).

http://l2.laby.fr/status/

Privy jakoś mnie nie przekonują. Ehh jeszcze się zastanowię nad serwerem :D.

Zwróć uwagę na godzinę kiedy wykonujesz pomiar. Nie znam różnicy czasowej między nami a Chronosem ale sprawdź dla pewności tak koło 20 - 22giej czasu Polskiego ile gra tam osób i wtedy podejmij decyzję :)

aktualna różnica na godz. 17:30 to 400 graczy najlepiej taki pomiar wykonać w sobotę/niedzielę w czasie siege wtedy będziesz miał dokładną ilość aktywnych osób :)

Nie wiem już zgłupiałem, nadal na Chronos jest najwięcej ludzi, ale porównałem ilość misji i w Chronos jak i Naia jak i Core jest podobnie. Bardzo mało k85 czy k90. Nie wiem na jaki się zdecydować.