Powrót po latach, szukam Polskiego aktywnego FC

Tak jak w temacie, wracam po latach (grałem w 2014) do gry i szukam Polskiego aktywnego FC (dostosuję się co do serwera) najlepiej jakby miało minimum tych 15 aktywnych członków.

Najwięcej aktywnych FC (znam 3) jest na Moogle. Jednak z aktywnością bywa różnie. Nawet te liczne FC mają sporo osób logujących się casual co kilka dni, raz na tydzień lub rzadziej. U mnie np. jest obecnie 18 osób, z czego 1 ma przerwę do grudnia, a reszta gra w miarę aktywnie, ale też nie codziennie.
Z racji tego, iż jest to gra P2P, ilość naszych rodaków jest niewielka. Gdybyś miał jakieś dodatkowe pytania - pisz :slight_smile:

i tyle nikt nic więcej? A jakie to inne FC?

Z innych FC na Mooglu masz Mirai. Na Zodiarku natomiast masz Krucjatę Moogli i Imogination. O innych w miarę licznych FC nie wiem

Na Moogle masz aktualnie: Seed, Mirai, Sky Sanctuary (moje FC). Nie kojarzę innych. Na Zodiarku jest 1 FC, które się tutaj ogłaszało i to chyba…tyle.
Ogólnie Polaków możesz spotkać czasem w innych międzynarodowych FC (poznasz chociażby po nicku), ale nie ma ich jakoś zaskakująco dużo. Jak wspomniałem jest to gra płatna i nie każdy ma ochotę wydawać na nią pieniądze co miesiąc :slight_smile:

na Phoenix jest gildia polaków którzy aktywnie grają więc jeżeli szukasz miłej atmosfery i pomocy to zapraszamy do nas napisz do mnie na forum albo wyślij maila w grze Nick: Niebieski Qurol