Powrót/Witam

Witajcie, planuje wrócić do gry w metin2.

Chciałem zapytać, czy jest ktoś chętny kto aktualnie gra?

Co prawda będę od 0 zaczynał bo nic nie zostawiłem sobie z dawnych czasów, ale miejmy- nadzieje, że w miare upływu czasu ogarne :)

Może jakaś aktywna gildia ktos/ coś jakby co ?

Singapur czy PL?

Jak chcesz grać bez ładowania IS to raczej wiele wody upłynie nim coś osiągniesz w tej grze:P

Na PL, bez is. osiągnąć? a Po co mam coś osiągać w grze? ... gram dla zabawy i po prostu żeby pograć . Szukam ludzi na poziomie, do pogadania.. pogrania- czystej zajawki i zabawy

Na PL nie warto. W koncu w IS ludzie kupuja Yangi na legalu. Obkupia sie 1 dnia gry i juz maja endgejmowe eq. Singapur to co innego, czyste f2p i oczywiscie spolszczony w 100%. Lepszy support i gmowie.

SG jest o wieleeeeeeeeee lepszy od pl'a.

Nawet ta "czysta zabawa" jest lepsza na sg niz na pl

Na PL, bez is. osiągnąć? a Po co mam coś osiągać w grze? ... gram dla zabawy i po prostu żeby pograć . Szukam ludzi na poziomie, do pogadania.. pogrania- czystej zajawki i zabawy

Ja zawsze grałem w to docelowo dla wojen gildii, więc walka z ISowcami na równym poziomie jest raczej niemożliwa :P Poza tym uważam, że metin słabo nadaje się jako tytuł "aby sobie pograć", bo od pewnego momentu staje się ultra monotonny (tylko exp, czy DT).

Witajcie, planuje wrócić do gry w metin2.

Chciałem zapytać, czy jest ktoś chętny kto aktualnie gra?

Co prawda będę od 0 zaczynał bo nic nie zostawiłem sobie z dawnych czasów, ale miejmy- nadzieje, że w miare upływu czasu ogarne :)

Może jakaś aktywna gildia ktos/ coś jakby co ?