Powrót

Cześć to mój pierwszy post c:

Ja bardzo chętnie pogram, gram na eu mercury ludzi nie brakuje rodaków też sporo, mam wa na 102lvl lecz mogę z kimś od nowa zacząć nie ma problemu :)

Właśnie zastanawiam się czy by nie pograć, ale chciałbym wiedzieć co z P2W?

Nie jest P2W. Item shop mało co daje, aby ta gra była P2W. Chyba że ktoś kupi kase na allegro to tak, to sobie kupi EQ i ora wszystko, ale takiego typowego nie ma

Ja sobie zagralem na EU. Aktualnie spotkalem duzo botow do 54lvlu na expowiskach/miescie. Ciekawe czy ich banuja??

Jestem zainteresowany powrotem do gry, stąd moje pytanie, jak sytuacja na serwerach, gdzie najlepiej wrócić?

Miałem bardzo długą przerwe :)

Sytuacja nie zmieniła się. Poczytaj poprzednie posty w tym temacie i będziesz wiedzieć. Nie chce mi się pisać tego samego :P

Ktoś chętny grać od początku? Mercury :)

Do 100-110 lv jest to questówka pózniej zaczyna się grind aż do maksymalnego poziomu.

do 100 lvl, potem dungeony :)

dodatkowym smaczkiem jest fakt że dungeona musisz się nauczyć na pamięć bo nie są za łatwe :)

Dzisiaj wróciłem do cabala zrobilem sobie WA i bede powoli wbijal lvl. Mój nick w grze to Seljam ;] serwer Mercury

Ktoś jeszcze chętny wrócić do gry lub gra nadal? :)

WI - nick: Watashiel, serwer Mercury.

gram od 2 tygodni dobrze się gra jedli ktoś chce do gildii to pisać maila do mnie nick om3nik:) jest nas średnio 8-15 online dziennie w tym sporo nowych

Na Mercurym?

do 100 lvl, potem dungeony dodatkowym smaczkiem jest fakt że dungeona musisz się nauczyć na pamięć bo nie są za łatwe

Do 110lvla questy, potem grind exp grind exp gdzieś do 170-180, potem dungeony :)

A niektóre dungeony są łatwiutkie, wystarczy lecieć przed siebie :)

no tylko na mercurym jest fajna populacja oraz dochodzą nowi gracze co do reszty już nie:) nowi wybierają zaludniony serwer proste

Ja bym poczekal na Cabala 2 ktory wchodzi na poczatku lipca (mam nadzieje:) Ale co to tematu to mercury przyjemnie sie tam gra:)

2 lipca open Beta Cabal 2 - na filmikach to średnio wygląda niestety.

2 lipca open Beta Cabal 2 - na filmikach to średnio wygląda niestety.

Ja musze sprawdzic i sam ocenic:d wtedy sie wypowiem:P ale i tak nie moge sie doczekac:d

Nie ważne i tak zamierzam przynajmniej ja zatopić się w Cabal 2 na stałe i długooo, bo już rok szukam czegoś do grania oprócz Cabala 1 i nic. A na betę też czekam ;3 A co do Cabal 1 jupek też fajnie zaludniony i dużo nowych ludzi dochodzi, ale to już zależy. :)

Będę nową postać tworzyć i mam pytania :) Jaki serwer wybrać? Czy Red Moon jakoś prosperuje? :)

PS. Jakiej klasy jest najmniej w obecnej sytuacji :)

Będę nową postać tworzyć i mam pytania Jaki serwer wybrać? Czy Red Moon jakoś prosperuje? PS. Jakiej klasy jest najmniej w obecnej sytuacji

dzis o 2 w nocy startuje cabal 2 - serio chcesz grac w jedynkę?