Poziom online

Witam , mam takie pytanie. Czy serwery świecą pustkami , czy istnieją jakieś zaludnione ?.

Jaki jest najbardziej zaludniony i ile wynosi taka średnia liczba online graczy ?

Dolanczam sie do pytania gdyz bardzo interesuje mnie Lord of the rings online a nie lubie gdy servery sa puste wiec chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sytuacja, i takie male pytanie czy cos sie zmienilo w kwesti pvp?

Liczebnosci ci nie podam ale jak gralem nie tak dawno sporo ludzi bylo ludzie sa bardzo pomocni nie ma tam dzieci jak np w metin a co do pvp nie wiem.

Potwierdzam słowa Hyberiusa, nie ma żadnych dzieci, ludzie są bardzo pomocni, jak ostatnio grałem to było sporo ludzi ale ręki nie dam uciąć.

A jak jest z tym PvP w LOTRO tylko dla tych co placa ? czy jest jakas inna alternatywa

A jak jest z tym PvP w LOTRO tylko dla tych co placa ? czy jest jakas inna alternatywa

monster play jest tylko dla vipow, ale w listopadzie chyba wychodzi ten update z wiekszym lv cap itd. i podobno bedzie mozna go kupic za tp

co do ludnosci, to zawsze podczas robienia questow kogos spotykalem, wiec z tym problemow nie ma ;)

ehh czyli w Lotro tylko pve :/

Lotro to w 90-95% pve. Ludzi nie spotkasz dużo w jednym miejscu, jak np. w WoWie, że wchodzisz do SW i siedzi 200 graczy koło auction house. Jest wrażenie pustki, ale dla odmiany prawie zawsze spotkasz kogoś, kto robi ten sam quest co ty i często się kończy to nową znajomością. Więc nie w ilośc, ale w jakość tych spotkań Lotro ładuje.

Lotr jest po prostu tak duży, że trudno by każde miejsce było oblegane przez graczy. Takich miejsc jest kilka, w czasie gdy pozostałe są raczej opustoszałe. I szczerze powiem to bardzo dobrze. Potęguje to klimat osamotnienia postaci i zdania na własną rękę. Chwilowi towarzysze pojawiają się i znikają, a my dalej dążymy do wyznaczonych nam celów. Nie ma tak, jak w niektórych grach, że priest z wskrzeszeniem przebiega przez daną mapę co 20 sec więc nie trzeba się bać i zawsze ktoś pomoże. Samotna wyprawa czy to na kurhany czy też twierdzy orków jest niesamowita, a gdy spotyka się przypadkiem kogoś z graczy to uczucie jest nieziemskie. Popierając maako - jakość :)

No wlasnie W Lotro podoba mi sie klimat i caly swiat ale jestem wielkiem fanem pvp ehh i co by tu zrobic :/ grac czy nie grac oto jest pytanie

przepraszam za lekki offtop

Ja raz gościa z Nevady poznałem w Lotro

P.S. Kiedy dacie dział do Land of Chaos online

warn_ico.png
Archeolog. Trzeci warn dzisiaj, ban na 24g. - Cree

Witam , mam takie pytanie. Czy serwery świecą pustkami , czy istnieją jakieś zaludnione ?.

Jaki jest najbardziej zaludniony i ile wynosi taka średnia liczba online graczy ?