Premiery /beta testy itd

Witam. Orientuje się ktoś jakie gry mają wyjść w tym roku jeszcze? A może alfa lub beta testy jakieś? Z tego co śledzę na bieżąco to powinno wyjść w tym lub kolejnym roku:
Genshin Impact
New world
crowfall
LAO EU wersja (na rosyjskiej ban po 4msc gry…)
ashes of creation
mad world
diablo 4
Magic: Legends
Blue Protocol
Ember Sword

A wy na coś czekacie ? Pochwalcie się w kom może mnie zainspiruje :smiley: Najlepiej b2p aaa i jak znacie date testów/premier też dajcie znać

Tak naprawdę to tylko New World. I może dzień, w którym będzie potężna przecena na Sea of Thieves, o ile takowy nadejdzie.
Blue Protocol wygląda ślicznie, ale dla Europejczyków wydaje mi się mocno niszowy i populacji pewnie za dużo nie będzie, więc sobie odpuszczam. Crowfall tworzy się z Kickstartera już od wieków i też nie wróżę mu świetlanej przyszłości. Mało ludzi o tym słyszało i jak już wyjdzie, to ludzie skupią się jednak na grach od firm z potężnym zapleczem finansowym, które zjedzą takiego Crowfall na śniadanie. O reszcie nie mam zdania. Ashes of Creation w sumie wygląda ładnie.

1lajk

new world ma bete 25 sierpnia chyba prawda?

Tak, ale napisali że dostęp dostaną osoby, które zgłosiły się do 9 lipca, także już po ptokach. Więcej info tu: https://www.newworld.com/pl-pl/beta-sign-up

Łe, a w sumie Twój post mnie wreszcie zmotywował, żeby się zarejestrować i dupa. Poczekam sobie jeszcze xD Ale streamy będą, to będzie można posłuchać o 1 wrażeniach.

zastanawiam się nad pre orderem…lecz ta niska popualrnosc new world mnie zastanawia…20k lików na fb twitterze ig? tragedia

Bump ktoś coś ?

Corepunk. Testy jakoś w grudniu.
Taern: Broken Ranks. Nie ma daty premiery, ale strzelam, że coś koło początku 2021.