Prison Break GRA PS3

Witam ostatnio zobaczylem ze powstala gra na podstawie serialu Prison Break i zastanawiam się czy warto ja kupić? widzialem wiele negatywncyh opini jak i pozytywne czy moze ktos mi powiedzieć czy warto ? a jeśli nie to jaka gre polecacie prócz niej mam zamiar kupic Uncharted 2 :)

Nie słyszałem o tej grze, ale bierz Uncharteda. Moim zdaniem jest tylko kilka gier na ps3, które z Unchartedem mogą siedzieć w jednym pokoju. :P

Uncharted bierz!

Ta gra jest tak nuuuuuddddnnaaaa, że można przy niej uuuuusssnąąąććć. (Mówię oczywiście o Prison Break.)

po screnach i wgl wydawala sie fajna to juz sam nie wiem czy ja kupie

The Conspiracry jest bardziewny. Oprócz calkiem dobrych modeli postaci (z wyjątkiem Sary czy tez Westmorlanda) niema tam nic co zaciekawilo by fanatykow serialu. Odradzam z calego serca.

Hmm to jednak sobie odpuszcze PB ale mam pytanie ponieważ mam Uncharted Drake Fortune i chce kupić twz Uncharted 2 ale myle czy nie kupić od razu 3 ale również myśle o The Last Of Us waszym zdaniem lepiej kupic Uncharted 3 czy The Last Of Us doradzcie :)

Ja bym wybrał The Last Of Us, iż lubię postapo.

Ty weź sobie Uncharteda 3, żebyś miał całą serię ukończoną.

Witam ostatnio zobaczylem ze powstala gra na podstawie serialu Prison Break i zastanawiam się czy warto ja kupić? widzialem wiele negatywncyh opini jak i pozytywne czy moze ktos mi powiedzieć czy warto ? a jeśli nie to jaka gre polecacie prócz niej mam zamiar kupic Uncharted 2 :)