Prison Break: Sequel

Prison Break - genialny serial ponownie zawita w telewizji! Michael żyje, stara ekipa wraca. Czego chcieć więcej? Premiera jeszcze w tym roku.

Co sądzicie?

Z każdym kolejnym sezonem było coraz gorzej, nie wiem czy sobie nie odpuszczę.

Obejrzę na 100% chociażby dla samych aktorów których pamiętam bardzo dobrze, mi tam wszystkie poprzednie sezony się podobały

Niby fajnie że robią sequel.. ale znowu ktoś jest w więzieniu znowu uciekną znowu to samo.

@Desu Wiesz, ucieczka ucieczką, ale wszystko to, co się dookoła tego dzieje jest spoko. To jak ktoś potrafi coś genialnie zaplanować, bardzo lubię ten serial, choć jak już ktoś tutaj napisał kolejne sezony były słabsze niż 1 i 2. Jednak nadal mam nadzieje że będzie się to przyjemnie oglądało.

Nie mówie że nie. Był to mój ulubiony serial a sezon 1 imo najbardziej zachował klimat. Tutaj niby też jest ciekawie ale wyczuwam odgrzewanego kotleta.

On nie byl przypadkiem smiertelnie chory w serialu i dlatego tak latwo oddal zycie za reszte?

Nie sledzilem dokladnie tych gownianych sezonow koncowych, ale tak zapamietalem final :D

Prison Break - genialny serial ponownie zawita w telewizji! Michael żyje, stara ekipa wraca. Czego chcieć więcej? Premiera jeszcze w tym roku.

Co sądzicie?