Priv czy PL

Hej, tak jak w temacie,gdzie lepiej grac?
Chcialbym,aby wbicie lvl nie szło tak szybko jak na privach,ze w jedne dzien mozesz sobie 100lvl wbic ale z drugiej strony nie chce grac na serwerze na którym sa same boty. Sa noramlne serwery prywatne na których ktos ciagle banuje boty, exp leci jak na PL i serwer stoi dluzej niz np rok?
Czy warto grac na PL?
Najwazniejsze,aby grali na nim ludzie a nie boty i zeby nie trzeba bylo sie martwic,ze za chwile serwer wylacza.

Na PLU już od kilku dobrych lat nie warto z jednego prostego powodu prawie nikt nie gra + w ISie masz nawet yangi do kupienia także odpowiedz sobie sam xd jak już chcesz gry na dłużej to medium/hard sobie poszukaj priva.

założyłem konto i widze właśnie, że wszystkie serwery są już połączone i zostały tylko 3. Wczoraj wieczorem okolo godziny 21 patrząc na zaludnienie CH zadno nie bylo pełne, wszystkie normale wiec chyba masz racje z tym,ze nie ma ludzi na Pl :confused: A co do privowo to troche ciezko wybrac ten jeden najlepszy bo kazdy poleca ten na ktorym gra a jest ich pełno ;

To graj na wersji SG

Graj na priv vestaris/valium jak chcesz zobacz kanal noperfect on nagrywa vestarisa.

To jeśli tak to mam pytanie, na którym serwerze jest najwieksza populacja ludzi bo widze,ze Vesteris juz ma vesteris 2 wiec boje sie,ze zaczne grac na jakims serwerze i za chwile go wylacza i postawia inny na ktorym trzeba bedzie zaczynac wszystko od nowa

Powiem Ci tak, w metka gram od jakoś 10-11 lat z przerwami. PL byłby dobry bo ilość graczy taka zła nie jest żeby nie dało się grać. Botów specjalnie dużo też nie ma na starych serwerach (tak teraz była fuzja). Ale nie pograsz z jednego ważnego powodu. Na niczym nie zarobisz, serio. Jedyną opcją są eventy, gdzie wtedy też boty się pojawiają. No bo tak jedyne ku które nie ląduje na glebie to aura, berek, błogo, czarowane, czarowana i chyba strach no chyba że interesuje cię zarobek 50k za ku. EQ na większy lvl czyli jakaś stalka sensowna kosztuje kilka wonów 1won = 100kk czyli dajmy średnio 5w (i to taka se nie jakaś topowa). Aura jeszcze przed fuzją chodziła jakoś 6kk. A wiadomo że nie z każdego metka jest ku i rzadko wyleci aura. Pod koniec 2018 wyłączyli możliwość handlu smoczymi odłamkami czyli jedynym zarobkiem w grze dający normalny profit bo z rękawiczką super dropiły i chodziły średnio 100-120k za szt. Teraz może nadropić ich w ch** i liczyć że wyleci ci jakaś alchemia warta cokolwiek. A jak już zarobisz hajsu to ciężko może być z eq żeby kupić jakieś dobre. A no i zmianki ze szkat nie mogą wbić maksymalnego bonu więc własne bonowanie eq mija się z celem trochę. Chyba ze masz postać ok 110lvl z eq i solujesz sobie bossa dla szkat w grocie. to na tym jakoś zarobisz jeszcze. A co do privów, np. taki virtualmt2 stoi już kupe lat i jest polski tylko taki bardzo hard jeżeli chodzi o ulepszanie i w isie dostaniesz prawie wszystko lecz ma to ceny z kosmosu i bardziej te pety czy bronie opłaca się samemu craftować. I to jest taki typowy grindownik. Długo robisz eq tak samo jak misje, ale przynajmniej nie wbijesz wszystkeigo n max w tydzień tylko może rok. I to jedyny serwer na którym byłbym w stanie chyba grać teraz. Bo reszta jest dla mnie dziwna zbyt dużo jakiś odpałów eventowych nie eventowych jakieś dziwne systemy wsyzstkie mapki jakoś pozmienianie dziwnie. Oprócz tego mam 3 które w jakiś sposób mnie wciągnęły to tak: Samia(polski) easy/medium lecz po pół roku przerwy serwera nie poznałem bo się mapki pozmieniały i nie kumałem wgl co mam robić xD, Aeldra(międzynarodowy) fajny serwer taki easy/medium też dość przyjemny ma jedynie jakiś system pasywek chyba pod F5. I jest takie coś jak Siriusmt2(niemiecki) żeby zrobić konto i pobrać musisz wejść na stronę przez VPN bo jakaś blokada jest. I to serwer który nie jest metinem bo jest wszystko inne ale mnie bardzo zaciekawił ma np bossa “madare” Bardzo mocna postać z Naruto, coś tam z one piece miało być ale wszystko po niemiecku to przez to nawet 5lvl nie wbiłem bo nie lubię i nie umiem tego języka. To tyle ode mnie. Mam nadzieję, że jakoś pomogłem :smiley:

Chodzi mi wlasnie o taki serwer jak virtualmt2 . Dzieki wielkie FynX, jest ktos chetny na wspolne granie?

To na virtual jak będziesz grał to może być taki bug że exp nie będzie ci leciał ja tak w grocie miałem to albo zmień kanał i na nim może być to samo ale nie musi albo po jakimś czasie to różnie czasami pół godziny czasami mniej lub więcej to na danym kanale minie. to taka jedna wada która mnie zirytowała, no chyba że to naprawili już. I ogólnie metki są silniejsze i mobki też mimo to że masz 200 wartości ataku w każdym itemie to nie będziesz tak szybko zbijał metków jak by się to mogło wydawać to najlepiej zrób sobie healera bo zwiększenie ataku sporo daje :smiley:

polecam priva valium.pl stoi grubo ponad pół roku a graczy nadal przybywa :slight_smile:
edit:
jeżeli chodzi o boty to żadnego tu nie znajdziesz, bynajmniej po 4 miesiącach gry żadnego nie zauważyłem.

patrzac na ranking serwerow prywatnych valiumn nie jest na jakims topowym miejscu wiec nie wiem, ktory wybrac :smiley:

Ja Ci osobiście polecam gladora albo barie :X
Spokojnie gra tak stabilne 3k+ osób co prawda bardziej to easy/medium ale zanim zrobisz all klasówki wymaxujesz wszystko etc itd to pare miesięcy minie a wojny gildii tam są co chwile bo serwer tętni życiem od 2 lat bez przerwy więc frajda pvp/wojny będzie a o to chyba chodzi virtual to już staruszek tam siedzą weterani co zaczynali z 6-7lat temu bo tyle to chyba stoi xd jeszcze samie obczaj te 3 serwery bym wybrał jakbym miał już grać w privy mt2. Pozdro

Jutro rusza. Ciekawa opcja. Chyba popykam tam :slight_smile:

Trudno mi to polecić jeden admin na cały serwer nawet jakby był 24/7 to nie ogarnie wszystkiego i 1 osoba odpowiada za reklame,banowanie i zarazem techniczne usterki poprawki nowe aktualizacje itd XD

  • No kurła sorry Bro ale… przejrzałem prezke od a do z i zerżnięte wszystko dosłownie z serwerów w które grałem z 4 lata temu xd
    p.s mówie to ja jako osoba która z metinem ma styczność od dnia jego premiery a na privach mt2 łącznie grała od xlongju do gdzieś 2k17. też serwer to będzie crap typ zarobi na starcie na frajerach co w IS zawalą i będzie miał na 2 tygodnie baletu czy co tam chce a na serwie o ile nie wyłączy będzie max 20 osób bo nigdzie reklamy tego “arcydzieła XD” nie ma itd założe się że MH od cyca itd będą działać bo pliki jak mówie starsze niż to MH cyca więc… XD

Jest jeszcze Esgaroth który wystartował 15.02.2019 i +/- na samym forum w jednym czasie siedzi 500 osób+ także warto popykać :slight_smile:

Jest kilka fajnych serwerów ale jak szukasz coś w klimacie starego PL to polecam leya2. Pl

Dawno mnie nie było jakieś aktualne privy? :skull: :skull_and_crossbones: :eyes: