[Problem] Ground Forces

Witam, uczestniczę w otwartej becie ground forces. I mam pytanie, chcę odblokować czołg II poziomu i mi pisze "musisz otworzyć poziom w tym kraju sił powietrznych". Jak go odblokować ?

Musisz najpierw odblokować samolot II poziomu, dopiero po tym będziesz mógł czołg odblokować

Musisz najpierw odblokować samolot II poziomu, dopiero po tym będziesz mógł czołg odblokować

To dla mnie jest minus ponieważ głównie się nastawiłem na czołgi, ale mus to mus. Kiedyś sobie wbiłem ruskich a teraz tylko nimi będę grał ponieważ na Niemcy nie mam czasu.

Miłej gry życzę!

Nie musisz odblokowywać samolotów -.-
Możesz odblokować po prostu inne czołgi. Musisz mieć 6 odblokowanych POJAZDÓW w nacji by mieć tII.

Jak wyzej.

W zakladce "Badania " masz po lewej stronie strzalki i tam masz napisane cyfry np . 0/6 czyli ilosc czolgow jak chcesz odblokwoac kolejne to musisz miec 6 czolgow z danego szczebla odblokowane czyli zbadane.

Witam, uczestniczę w otwartej becie ground forces. I mam pytanie, chcę odblokować czołg II poziomu i mi pisze "musisz otworzyć poziom w tym kraju sił powietrznych". Jak go odblokować ?