Problem: "Login and password mismatch or your region is not allowed in DNEU"

Witam wszystkich. Po dość długiej przerwie postanowiłem wrócić do Dragona. Po zainstalowaniu gry z strony Eu wszytko działało fajnie. Aż do pierwszego wywalenia gry. Wtedy pojawił mi się ten komunikat: "Login and password mismatch or your region is not allowed in DNEU". Po reinstalacji gry problem znikał, do ponownego wywalenia gry. Aż do dzisiaj. Po Patchu reinstalacja gry nic nie daje. Prosił bym o pomoc w rozwiązaniu problemu.

P.s. Tak reinstalowałem grę.
P.s.2 Nie nie mam programów do zmiany Proxy.

P.s.3 Tak pobierałem oby dwie opcje ze strony.

Czyżbyś miał specjalne znaki oraz litery w nicku albo spacje??

Miałem tego typu problem,ale zmiana nicku mi pomogła.

Właśnie nie. Wszystko jest bez spacji i liter specjalnych.

Miałem ten sam problem kiedyś, napisałem do supportu i dostałem w odpowiedzi, żebym swoje ip podał, niedługo później odblokowali mi konto, także pisz do supportu i najlepiej podaj swoje ip, wystarczy to z google: "what is my ip adress"

Jest dość śmiesznie. Napisałem im wiadomość i odblokowali bez podawania adresu IP. Albo komp mi się zlagował. Na razie działa.

Witam wszystkich. Po dość długiej przerwie postanowiłem wrócić do Dragona. Po zainstalowaniu gry z strony Eu wszytko działało fajnie. Aż do pierwszego wywalenia gry. Wtedy pojawił mi się ten komunikat: "Login and password mismatch or your region is not allowed in DNEU". Po reinstalacji gry problem znikał, do ponownego wywalenia gry. Aż do dzisiaj. Po Patchu reinstalacja gry nic nie daje. Prosił bym o pomoc w rozwiązaniu problemu.

P.s. Tak reinstalowałem grę.
P.s.2 Nie nie mam programów do zmiany Proxy.

P.s.3 Tak pobierałem oby dwie opcje ze strony.