(Problem) pokaz slajdów w cs:go

Dobry,

od dłuższego czasu mam problem z cs:go ponieważ co jakiś czas robi mi się pokaz slajdów(ścinki ekranu na 1-2s czasem cały proces trwa 10 sekund) gdy ktoś wybiegnie, gdy ja strzele, gdy się za szybko odwróce. Występuje to na prawdę losowo. Raz wybiegnie 5 osób + smoke + flashe i nic się nie zatnie a raz wybiegne na czystego mida(dust2) i dostaje ścinek. Dodam, że rok temu nie miałem tego problemu, w grudniu tamtego roku chyba zaczęło tak się robić i trwało do maja. W maju nie było tego do czerwca i teraz znowu(robie formata średnio co 2 miesiące i wgrywam to samo). Ten przypadek występuje na minimalnych ustawieniach graficznych jak i na najwyższych(dodam, że gra działa płynnie na maxach ale gram na minimalach xD). Nie mam pojęcia co z tym zrobić w silverze jeszcze dało się przeżyć ale obecnie w kałachu staje się to uciążliwe.

Specyfikacja komputera:
Grafika: Nvidia geforce 9800 gt 512 ram
Procek: AMD Athlon II x4 630 processor 2.81 GHz
Ram: 3gb
System: Win 7 home premium 64bit

Dodam, że ścinki występowały na różnych wersjach win7(ultimate(32 bit), home premium(32bit), home premium(64bit)

Dziękuje i pozdrawiam!

ps. Komputer nie jest zasyfiony jakimiś gównami. Cenie sobię czystość xD
ps2. Dzieje się to tylko w cs'ie, Lol, skyrim, wiedźmin 2 działają normalnie, płynnie bez ścinek.

Przede wszystkim sprawdź sobie spójność gry. Później wpisz sobie te komendy do opcji uruchamiania csa. Musisz wejść w właściwości cs'a na steamie załączy ci sie od razu zakładka ogólne i będziesz miał przycisk z opcjami uruchamiania wklej to: -novid -high -tickrate 128 -threads 3 -nod3d9ex -nojoy

Nie musi to od razu załatwić twojego problemu ale odzyska nieco fpsów.

Miewam czasem te same problemy co ty i wynika to z wysokiej temperatury w pomieszczeniu. Cały pc po prostu sie grzał.

Niestety ale nic nie pomogło odczułem wrażenie, że nawet częściej i dłużej lagowało ale i tak dzięki za pomoc.

Ps. Komputer może być zimny i jest to samo.

Refresh

Korzystasz z opcji uruchamiania?

Chodzi mi o -console -high -threads 4 -nod3d9dx

Jeśli instalujesz sterowniki to instalujesz też Nvidia Geforce Expirience / HD Sound i wsparcie 3d? Jak tak to wykonaj czystą instalację i zainstaluj tylko same sterowniki, bo czasem psują grę.

Nic nie daje naprawa plików gry?

Dobry,

od dłuższego czasu mam problem z cs:go ponieważ co jakiś czas robi mi się pokaz slajdów(ścinki ekranu na 1-2s czasem cały proces trwa 10 sekund) gdy ktoś wybiegnie, gdy ja strzele, gdy się za szybko odwróce. Występuje to na prawdę losowo. Raz wybiegnie 5 osób + smoke + flashe i nic się nie zatnie a raz wybiegne na czystego mida(dust2) i dostaje ścinek. Dodam, że rok temu nie miałem tego problemu, w grudniu tamtego roku chyba zaczęło tak się robić i trwało do maja. W maju nie było tego do czerwca i teraz znowu(robie formata średnio co 2 miesiące i wgrywam to samo). Ten przypadek występuje na minimalnych ustawieniach graficznych jak i na najwyższych(dodam, że gra działa płynnie na maxach ale gram na minimalach xD). Nie mam pojęcia co z tym zrobić w silverze jeszcze dało się przeżyć ale obecnie w kałachu staje się to uciążliwe.

Specyfikacja komputera:
Grafika: Nvidia geforce 9800 gt 512 ram
Procek: AMD Athlon II x4 630 processor 2.81 GHz
Ram: 3gb
System: Win 7 home premium 64bit

Dodam, że ścinki występowały na różnych wersjach win7(ultimate(32 bit), home premium(32bit), home premium(64bit)

Dziękuje i pozdrawiam!

ps. Komputer nie jest zasyfiony jakimiś gównami. Cenie sobię czystość xD
ps2. Dzieje się to tylko w cs'ie, Lol, skyrim, wiedźmin 2 działają normalnie, płynnie bez ścinek.