Problem potrzebuje pomocy

Mam problem z wlaczeniem gry.

gdy probuje zalogowac sie w launcherze wyskakuje mi error cytuję "Exceptional error happened" < ten blad jak wlaczam bezposrednio przez launchera

czy ktos moze mi powiedziec o co z tym chodzi ? i moze mi pomoc ?

uprzedzam nie mam żadnego anty wira

Mam zainstalowana wtyczke. Jak odpalam z przeglądarki wyskakuje taki blad < ten blad jak wlaczam przez przegladarke

nawet mi sie nie pokazuje wtedy launcher tylko od razu tak jak na załaczonym obrazku..

mam mozille firefox

Problem.bmp

Zainstaluj ich wtyczkę na przeglądarke, potem bierz play, potem check, i daj znać czy działa.

Mam problem z wlaczeniem gry.gdy probuje zalogowac sie w launcherze wyskakuje mi error cytuję "Exceptional error happened" < ten blad jak wlaczam bezposrednio przez launcheraczy ktos moze mi powiedziec o co z tym chodzi ? i moze mi pomoc ?uprzedzam nie mam żadnego anty wiraMam zainstalowana wtyczke. Jak odpalam z przeglądarki wyskakuje taki blad < ten blad jak wlaczam przez przegladarkenawet mi sie nie pokazuje wtedy launcher tylko od razu tak jak na załaczonym obrazku..mam mozille firefox

Widze każdy sie poddaje :(

Ech, to częsty problem. Wystarczy próbować znowu i znowu, tak w kółko. W końcu ci wejdzie.

A jakies inne pomysly ? potrzebna pomoc 2 dni juz probuje wlaczyc i nic ...

Ściągnij C9 ze steama.

Webzen oferuje nam ciągłe bugi, tak jak ten z logowaniem się.

Próbuj logować się przez launchera albo przez strone interenetową.

Osobiście wole logować i odpalać grę przez stronkę, ponieważ dzięki temu wiem o wszystkich updateach i eventach, o któreych Webzen piszę.

Mam problem z wlaczeniem gry.

gdy probuje zalogowac sie w launcherze wyskakuje mi error cytuję "Exceptional error happened" < ten blad jak wlaczam bezposrednio przez launchera

czy ktos moze mi powiedziec o co z tym chodzi ? i moze mi pomoc ?

uprzedzam nie mam żadnego anty wira

Mam zainstalowana wtyczke. Jak odpalam z przeglądarki wyskakuje taki blad < ten blad jak wlaczam przez przegladarke

nawet mi sie nie pokazuje wtedy launcher tylko od razu tak jak na załaczonym obrazku..

mam mozille firefox

Problem.bmp