Problem SMITE.EXE

Mój problem polega na tym że gra SMITE a mianowicie jej luncher gdy próbuje go uruchomić zachowuje się w następujący sposób jak na SS.

Nie wiem dlaczego tak jest; posiadam Win7 , odpalam jako administrator, zainstalowałem domyślnie na dysku C: , Naprawdę nie mam pojęcia co z tym zdziałać.

Oczekuje Szybkie Pomocy :)

http://fotoo.pl/show.php?img=788385_smite-problem.jpg.html

Miałem to samo. Reinstall systemu - jak nie pomoże: zmiana kompa.

Męczyłem się z tym rok, próbowałem wszystkiego - nawet specjalnych programów od supportu HiRez'u

Może antywir lub firewall blokuje?

Antywir nie blokuje , To jest coś na zasadzie skrót nie może odnaleźć plików.

Jakie propozycje dalej.

Uruchom jako administrator. Prawy i uruchom, lub odchacz opcję we właściwościach pliku exe.

Uruchomienie jako administrator nic nie daje. Odznaczenie w właściwościach także nic nie daje.

Tak przy okazji mój brat mając ten system itp. na laptopie jest w stanie normalnie otworzyć luncher i grać w grę.

Nie rozumiem tego może jakiś elementów w systemie mi brakuje albo jakiś bibliotek DLL.

Czy istnieje taka możliwość żebym skopiował grę na mój PC bez problemów ?

Skoro zainstalowana gra Ci nie działa, nie będzie ci działać przeniesiona, ale spróbować możesz. Ściągnij DirectX, C++ itp.

To ogarnę wszystko i dam znać jaki będzie wynik. Jak na razie dzięki, pogram na laptopie. :)

Dzięki.

Zawsze możesz zgrać z laptopa i zainstalować na swoim komputerze i zobaczyć, czy działa. Coś mogło Ci się źle pobrać, albo już sam nie wiem.

Do tej pory zainstalowałem:

- NET Framework 3.0 ; 3.5 ; 4.0

- Jave

Bez większego efektu.

Przerzuciłem grę z laptopa i nic :)

Naprawdę jeżeli ktoś znajdzie rozwiązanie będę wdzięczny . :)

Mój problem polega na tym że gra SMITE a mianowicie jej luncher gdy próbuje go uruchomić zachowuje się w następujący sposób jak na SS.

Nie wiem dlaczego tak jest; posiadam Win7 , odpalam jako administrator, zainstalowałem domyślnie na dysku C: , Naprawdę nie mam pojęcia co z tym zdziałać.

Oczekuje Szybkie Pomocy :)

http://fotoo.pl/show.php?img=788385_smite-problem.jpg.html