[Problem]Unable to connect to server

Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym problemem, albo wie jak go rozwiązać? Dodam że mam ten problem z wszystkimi grami od Hi-Rez. Zawsze po wpisaniu passów dostaję 10sec laga i potem ten komunikat, próbowałem praktycznie wszystkiego, reinstal, uruchamianie jako administrator, ccleaner, antywirusy, reinstal systemu i nic nie pomaga. Jak jakoś w zeszłym roku próbowałem (już wtedy miałem ten błąd tylko przy Tribes Ascend) to ktoś mówił ze to może być problem z programem Net Framework czy coś takiego.

PS. Jak teraz sobie przypominam to po wielu bojach Tribes Ascend jakoś udało mi się uruchomić, ale nie pamiętam jak ^^

Serwery wyłączone były wszystkie.

Przez prawie 2 lata? No nieźle

EIDT: Doczytałem, zwracam honor, serwery są wyłączone, co nie tłumaczy tego że kiedykolwiek bym nie spróbował, czy to rok temu czy pół czy miesiąc temu stale miałem ten sam problem, no chyba że takie moje szczeście i trafiałem zawsze na wyłączone serwery.

Firewall i odblokuj Hi-Reza badz Smitea

Wyłączyłem firewalla i hi reza i smita dodałem do wyjątków, ale nic to nie dało.

spróbuj odblokować porty w firewallu, etc. Jeśli to nie pomoże to prawdopodobnie dostawca coś blokuje

Odblokowałem wszystko co się dało, nadal nic :/

Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym problemem, albo wie jak go rozwiązać? Dodam że mam ten problem z wszystkimi grami od Hi-Rez. Zawsze po wpisaniu passów dostaję 10sec laga i potem ten komunikat, próbowałem praktycznie wszystkiego, reinstal, uruchamianie jako administrator, ccleaner, antywirusy, reinstal systemu i nic nie pomaga. Jak jakoś w zeszłym roku próbowałem (już wtedy miałem ten błąd tylko przy Tribes Ascend) to ktoś mówił ze to może być problem z programem Net Framework czy coś takiego.

PS. Jak teraz sobie przypominam to po wielu bojach Tribes Ascend jakoś udało mi się uruchomić, ale nie pamiętam jak ^^