Problem z Battlenetem

Nie wiedziałem gdzie za bardzo podpiąć ten temat bo tak dzieje się w przypadku każdej gry Blizzarda ale od początku.

Pogrywam sobie w hotsa i overwatcha no dosłownie codziennie jednak teraz miałem 2 dni przerwy i jest taki problem że nie mogłem zrobić aktualizacji bo niby mam problemy z łączem. Wydaje mi sie że nie było aktualizacji w tych grach w ostatnich 2 dniach.

Oczywiście wskazówki Blizzarda na gó*** się zdały... ( NIC PRZEZ TE 2 DNI SIE NIE DZIAŁO.. NIC ) Zacząłem grzebać w proxach zaporach etc tak jak Blizzard zalecał ) Ccleaner i inne programy usuwające adware resetowanie PC.

W końcu postanowiłem reinstall Bneta. Odinstalowałem spoko.. no ale cóż.. nie moge ponownie zainstalować bo musze ponownie uruchomić komputer ResidentSleeper .

Teraz stoje w miejscu bo jeśli odpalam bezposednio hotsa to wyskakuje aktualizacja bnetu która oczywiście nie dochodzi do skutku bo jest kolejny błąd. Samych gier też nie moge odinstalować bo napotykam KOLEJNY BŁĄD... Illum

Jeśli chodzi o proxy jest okej tak jak w zaleceniach Blizzarda. Zapory off, żadnych dodatkowych kolidujących programów które rzekomo przeszkadzają aplikacji Blizzarda, Nie mam antywirusa czy coś w tym stylu. Generalnie nic sie nie zmieniło przez tą 'przerwe'

PLOX.. HALP BibleThump

Podstawowe pytanie: Jesteś użytkownikiem UPC? Pytam, ponieważ UPC ostatnio dyma ludzi, którzy grają w gry Blizzarda.

Dzieki za odpowiedź.

Nie. Mam światłowód który nie ma nic wspólnego z UPC

w sumie dziwne masz błędy, ja od 2004 roku nigdy nie mialem żadnych problemów z battlenetem, nawet nie wiem jak Ci doradzić, może komputer zainfekowany jakimś wirusem ?

Watpie bo wszystko inne działa cacy :pepe:

Ja sam tak samo nigdy problemów nie miałem, ale mam dwóch znajomych, którym to czasami dzieją się takie rzeczy, że nawet do battle netu nie mogą się zalogować. Jednemu pomaga resetowanie routerów, komputera, a innemu dopiero po jakimś czasie zaczyna wszystko działać z powrotem.

rutera resetowałem poza tym TYLKO bnet nie działa. Ok poczekam pare dni.

ok.. ŻADEN program w tle nie może kolidować z bnetem bo takiego nie ma.. ustawione jest że włączają sie tylko apki od microsoftu. Wywaliłem CAŁĄ zawartość bneta i gier blizzarda. CCleaner, zapory, proxy, anyvirusy wszystko jest tak jak ma być.. I DALEJ nic.. "Mamy problem z uruchomieniem aplikacji battlenet BLABLABLA uruchom ponownie komputer..

Nie daje ponad 200zł na Overwatcha żeby nie móc grać..

A tak z innej beczki. usunales b.neta całkowicie po czym probowales jeszcze raz ściągnąć i zainstalować?

Widzę że Już tak robiłeś. teraz doczytałem. dziwne w ciul bo nigdy nie miałem z BN problemu.

Pogadaj z nimi na live chat może to bardziej pomoże

Chciałem to zrobić tylko że oni chcą screeny jakiś chorych rzeczy... ale spróbuje. Najchętniej to bym do nich zadzwonił i mocno ich opier****** za taką maniane... Bo wątpie że problem lezy po mojej stronie skoro przez ten krótki czas nic sie nie zmieniło a inne gry śmigają normalnie.. nawet zaktualizowałem większość gier z innych platform by się upewnić.

I nie proponujcie mi formata bo to nie jest wyjście z sytuacji..

problem nadal wystepuje?

Ja miałem ostatnio ten sam problem i wystarczylo usunac cache battlenetu i aktualizacja poszla :)

Miałem jakiś czas temu podobny problem z Diabolo, na intrenecie nic nie było, próbowałem reinstalować. Pomogło dopiero wejście w folder dokumentów i tam usuniecie całego folderu z profilami i ustawieniami z gry. Po tym śmigneło od razu, jedynie trzeba było od nowa wszystko ustawiać.

Problem rozwiązany. Od supportu dowiedziałem się że apka Agent.exe odpowiadająca za battleneta miała jakieś problemy.

Oczywiście zrobiłem to samo co robiłem wcześniej wiele razy.. usuwanie całej zawartości bnetu.

Nie wiedziałem gdzie za bardzo podpiąć ten temat bo tak dzieje się w przypadku każdej gry Blizzarda ale od początku.

Pogrywam sobie w hotsa i overwatcha no dosłownie codziennie jednak teraz miałem 2 dni przerwy i jest taki problem że nie mogłem zrobić aktualizacji bo niby mam problemy z łączem. Wydaje mi sie że nie było aktualizacji w tych grach w ostatnich 2 dniach.

Oczywiście wskazówki Blizzarda na gó*** się zdały... ( NIC PRZEZ TE 2 DNI SIE NIE DZIAŁO.. NIC ) Zacząłem grzebać w proxach zaporach etc tak jak Blizzard zalecał ) Ccleaner i inne programy usuwające adware resetowanie PC.

W końcu postanowiłem reinstall Bneta. Odinstalowałem spoko.. no ale cóż.. nie moge ponownie zainstalować bo musze ponownie uruchomić komputer ResidentSleeper .

Teraz stoje w miejscu bo jeśli odpalam bezposednio hotsa to wyskakuje aktualizacja bnetu która oczywiście nie dochodzi do skutku bo jest kolejny błąd. Samych gier też nie moge odinstalować bo napotykam KOLEJNY BŁĄD... Illum

Jeśli chodzi o proxy jest okej tak jak w zaleceniach Blizzarda. Zapory off, żadnych dodatkowych kolidujących programów które rzekomo przeszkadzają aplikacji Blizzarda, Nie mam antywirusa czy coś w tym stylu. Generalnie nic sie nie zmieniło przez tą 'przerwe'

PLOX.. HALP BibleThump