Problem z dodatkiem do Diablo III

Witam mam pewien problem, a mianowicie wymieniłem się kontami (dostałem konto battle.net a ja dałem konto lol) z pewnym kolesiem bo chciałem pograć sobie w Diablo III a w lol'a już nie gram. Po jakimś miesiącu dokupiłem sobie dodatek i zainstalowałem go na to konto (tak wiem postąpiłem jak idiota) lecz po następnym miesiącu gość odzyskał swoje konto. I teraz moje pytanie, czy mogę chociażby odzyskać ten dodatek? (mam wersje pudełkową).

Każdy wie, że kont blizzarda się nie kupuje, bo bardzo łatwo jest je odzyskać. Możesz pisać do supportu, ale wątpię, że coś zdziałają. Można powiedzieć, że podarowałeś kolesiowi dodatek za darmo.

Tak, już pisałem na web chacie. Gość mówił że nic nie da rady zrobić bo wymiana kont między użytkownikami jest na ich własne ryzyko. Tak i siak dziękuje za odpowiedzi.

Temat do zamknięcia.

Co najwyżej możesz udowodnić, że to Ty kupiłeś dodatek i wyjaśnić sytuację co będzie skutkowało banem dla właściciela konta.

Tutaj trochę wyobraźnie mnie ponosi więc:

Spróbuj wcisnąć kit, że znajomy który nie grał oddał Ci konto, ale gdy dowiedział się, że zakupiłeś dodatek po prostu Cię oszukał i je odzyskał. W tym wypadku masz jakieś tam szansę, że 'przeniosą' Ci dodatek na podstawkę którą zakupisz, chyba że dzielenie konta też jest zabronione, ale tego już nie wiem. Warunkiem jest udowodnienie, że to Ty zakupiłeś dodatek i dogadanie się, że kupisz podstawkę.

Dzielenie konta jest zbronione. Można bana za to wyłapać na daną grę. Zamykam temat na prośbę autora.

Witam mam pewien problem, a mianowicie wymieniłem się kontami (dostałem konto battle.net a ja dałem konto lol) z pewnym kolesiem bo chciałem pograć sobie w Diablo III a w lol'a już nie gram. Po jakimś miesiącu dokupiłem sobie dodatek i zainstalowałem go na to konto (tak wiem postąpiłem jak idiota) lecz po następnym miesiącu gość odzyskał swoje konto. I teraz moje pytanie, czy mogę chociażby odzyskać ten dodatek? (mam wersje pudełkową).