Problem z EU serwerem

Witam otóż mam taki problem, ściągnąłem jakieś 3 dni temu Black Desert gdy trwał ten event na wbicie 56lvl i zgarniecie gry za free.
Założyłem nowe konto i problem tkwi w tym iż od samego początku nie mogę grac na EU serwerach, wybieram europe , wchodzi normalnie do gry , klikam start i wyskakuje Failed to connect.
Powtarzam tak jest od samego początku, więc wybrałem serwery NA i bez żadnego problemu wbiłem i nawet udało mi się wbić 56lvl razem z awakening, ale chciałbym przenieść się na EU bo jak na razie żadnego Polaka na NA nie spotkałem.
W dodatku główna strona chodzi bez zarzutu ( https://www.blackdesertonline.com ) zaś forum nie działa i za cholerę nie chce się załadować… Dlatego postanowiłem napisać tutaj bo nie wiem gdzie szukać skoro oficjalne forum gry nie działa…

odpal gre jako administrator

Niestety nic nie podziałało odpalenie gry jako administrator :confused: Naprawdę zależy mi bardzo , szczerze to się zastanawiam czy by nie kupić przez steam i spróbować , tylko jaki sens jest w tym skoro grę zdobyłem za free a się okaże jeszcze że i przez steama nie wbije na serwery EU.Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

Przeciez mozesz zwroci na steam gre . wiec to nie problem