Problem z grą CS:GO

Gram,gram i nagle ścinka(dźwięk,obraz itd.) po czym gra działa normalnie.
Proszę o pomoc ponieważ nie znalazłem nigdzie na internecie podobnego problemu. :)

Komputer :
-Processor: Pentium® Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz (2 CPUs),
1.8GHz
-2048MB RAM
-Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT

Nie wiem czy sobie jaja robisz czy co ale po twoim komputerze dziwie się że w ogóle Ci odpala.

60 FPS bez problemu :)

@Sakret

Właśnie miałem pisać, że patrząc na specyfikacje sprzętu, to zapewne fpsy spadają w bardziej intensywnych momentach rozgrywki i po prostu ścina grę z tego powodu...

@kleonidas 20

Nie bardzo mi się chce wierzyć w te "60 FPS", ale nawet jeśli to zapewne nie zauważasz spadku do minimum w momencie, w którym masz ścinki.

@SakretWłaśnie miałem pisać, że patrząc na specyfikacje sprzętu, to zapewne fpsy spadają w bardziej intensywnych momentach rozgrywki i po prostu ścina grę z tego powodu...@kleonidas 20Nie bardzo mi się chce wierzyć w te "60 FPS", ale nawet jeśli to zapewne nie zauważasz spadku do minimum w momencie, w którym masz ścinki.

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/45373074536674416/F7C847385D617C5A47925992C669AADE21D388A4/1024x640.resizedimage :P

Za pewne podzespoły Ci się przegrzewają tym bardziej że gra ma dużo dynamiki.

Najbardziej prawdopodobne będzie przegrzewanie się podzespołów. Sprawdź temperatury (najlepiej na żywca, programy dość mocno przekłamują i każdym programie inna temperatura), przeczyść kompa z kurzu, usuń niepotrzebne programy no i oczyść autostart/rejestr (przy takiej konfiguracji działa cuda). Na takiej konfiguracji CS:GO jest jak najbardziej grywalny.

Jeśli chcesz grać dalej w Cs:GO procek absolutnie do wymiany.

CS:GO pójdzie na kalkulatorze. Ja na niewiele mocniejszym gram na max ustawieniach i chodzi jak burza, kolega ma natomiast jeszcze słabszy niż twój a również chodzi bez problemu. Nie słuchaj tych głupot że to przez sprzęt bo mówią to ci których boli tylna część ciała że wydali za swoje mega wypasione kompy krocie a na 10 letnich puszkach bardzo dobrze działa większość nowych gier. Nie pomogę ci z problemem ale konfiguracja sprzętu nie ma tu nic do rzeczy chociaż fakt może to być przegrzewanie się.

Dodam również że bardzo wiele osób ma problemy z GO, wystarczy w google zajrzeć, jednych wywala z gry, innym zawiesza się, innym klatkuje, freezuje, skacze ping i to mimo spełniania wymagań sprzętowych, także jakby to ująć gra bywa problematyczna.

CS:GO pójdzie na kalkulatorze. Ja na niewiele mocniejszym gram na max ustawieniach i chodzi jak burza, kolega ma natomiast jeszcze słabszy niż twój a również chodzi bez problemu. Nie słuchaj tych głupot że to przez sprzęt bo mówią to ci których boli tylna część ciała że wydali za swoje mega wypasione kompy krocie a na 10 letnich puszkach bardzo dobrze działa większość nowych gier. Nie pomogę ci z problemem ale konfiguracja sprzętu nie ma tu nic do rzeczy chociaż fakt może to być przegrzewanie się. Dodam również że bardzo wiele osób ma problemy z GO, wystarczy w google zajrzeć, jednych wywala z gry, innym zawiesza się, innym klatkuje, freezuje, skacze ping i to mimo spełniania wymagań sprzętowych, także jakby to ująć gra bywa problematyczna.

Problem rozwiązany.Powyłączałem nie potrzebne programy i działa.Teraz jest problem wysokiego pingu..Pomoże ktoś?

W innych grach ping jest w porządku? Sprawdź speedtesta oraz uruchom konsolę (w XP opcja w pasku zadań "Uruchom" i wpisujesz cmd, w Viście i 7 wpisujesz po prostu cmd w oknie szukania) i wpisz polecenie ping podając te adresy IP: 23.64.237.210; 146.66.155.1; 146.66.152.1; 146.66.156.1 (każdy adres w oddzielnym poleceniu) a następie wklej tutaj statystykę "szacunkowy czas błądzenia pakietów w milisekundach" z każdego adresu (najlepiej podpisaną adresem IP). Jeżeli zobaczysz utracony pakiet napisz o tym. Adresy te są adresami serwerów Steamowskich dla Europy (no i Rosji) tak więc będzie można zidentyfikować czy wina stoi po stronie łącza czy konfiguracji gry.

W innych grach ping jest w porządku? Sprawdź speedtesta oraz uruchom konsolę (w XP opcja w pasku zadań "Uruchom" i wpisujesz cmd, w Viście i 7 wpisujesz po prostu cmd w oknie szukania) i wpisz polecenie ping podając te adresy IP: 23.64.237.210; 146.66.155.1; 146.66.152.1; 146.66.156.1 (każdy adres w oddzielnym poleceniu) a następie wklej tutaj statystykę "szacunkowy czas błądzenia pakietów w milisekundach" z każdego adresu (najlepiej podpisaną adresem IP). Jeżeli zobaczysz utracony pakiet napisz o tym. Adresy te są adresami serwerów Steamowskich dla Europy (no i Rosji) tak więc będzie można zidentyfikować czy wina stoi po stronie łącza czy konfiguracji gry.

Dziękuje za pomoc :) Temat można zamknąć.

Gram,gram i nagle ścinka(dźwięk,obraz itd.) po czym gra działa normalnie.
Proszę o pomoc ponieważ nie znalazłem nigdzie na internecie podobnego problemu. :)

Komputer :
-Processor: Pentium® Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz (2 CPUs),
1.8GHz
-2048MB RAM
-Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT