Problem z graniem

Witam mam taki mały problem otóż, wczoraj pobrałem grę Paladins i grałem w nią jeszcze dziś rano ale po którymś jej włączeniu kolejka meczowa przestała mi działać może ktoś mi pomóc to rozwiązać zależy mi bardzo.

Szukaj rozwiązań takich problemów na reddicie paladinsów, to że u Hi-Rezu coś nie działa to standard. Pierwsze co znalazłem, to że jeśli ktoś nie ma nowej postaci kupionej a chcę ją wybrać to mecz nie startuje dla wszystkich graczy zapisanych do kolejki.

I do tego masz status dezertera... Najlepsze jest to, że wykupilem tylko 2 postaci a mam odblokowane wszystkie... Oczywiście jak wejdę na tą której faktycznie nie kupiłem to właśnie nas wywala i daje mi status dezertera. Fajna gra.

I do tego masz status dezertera... Najlepsze jest to, że wykupilem tylko 2 postaci a mam odblokowane wszystkie... Oczywiście jak wejdę na tą której faktycznie nie kupiłem to właśnie nas wywala i daje mi status dezertera. Fajna gra.

To kup reszte i nie ma problemu

Wow, dzięki mistrzu, moje życie od teraz będzie dużo łatwiejsze...

@Bloofire
Grę wywala tylko, kiedy chcesz grać Sha Lin'em, bo jest jakiś BUG. Wystarczy go po prostu nie pickować. Po wejściu w shop i zakładkę champions widzisz, których championów faktycznie posiadasz, a których nie.

Wiem jak sprawdzić, poza tym nie ciężko mi spamiętać jaką dwójkę wykupiłem :P Po prostu dobijają mnie takie forumowe trole Gitarrek21. Normalnie nie wchodzę z nimi w żadną konwersację ale dzisiaj mnie poniosło... :P

Jak wybierałem inne postacie których nie wykupiłem to też wywalało.

Witam mam taki mały problem otóż, wczoraj pobrałem grę Paladins i grałem w nią jeszcze dziś rano ale po którymś jej włączeniu kolejka meczowa przestała mi działać może ktoś mi pomóc to rozwiązać zależy mi bardzo.