Problem z GTA V PC DVD

Hejka, mam problem. Liczę, że ktos pomoże.
Zainstalowalem GTA V z plytki, sciągnąłem najnowszy launcher i problem w tym, ze nie chce odnalezc mi zainstalowanej gry, za to wymusza na mnie kolejna instalacje. Jak to ma sciagac 80 gb na moim necie to potrwa to 10 lat. Gierke mam zainastalowana, kod aktywacyjny przypisany do konta. GTAV.exe wymusza instalacje nowego launchera, a nowy launcher nie znajduje gry… Mial ktoś taki problem?

Jeśli przez “najnowszy launcher” masz na myśli social club/rockstar launcher z 2019 to zrób prostą podmiankę. Kliknij “instaluj”, poczekaj aż przemieli parę mb by stworzyło wszystkie foldery, zatrzymaj, zamknij launcher, a potem poszukaj tej gry u siebie na dysku. Wtedy po prostu przenieś cały folder z “gotową” grą do folderu który ten laucher stworzył dla gta 5. Odpal launcher, wznów pobieranie, sprawdzi pliki by zobaczyć w którym miejscu skończyło… i wtedy ci wykryje bez problemu.

Oczywiście i tak kilkanaście giga pewnie będziesz musiał pobierać ale cóż, na to już ci nic nie poradzę :stuck_out_tongue:

Tak z ciekawości spytam. Instalowałeś to z jednej płytki? Jeśli tak, to będziesz musiał nadal ściągnąć te 80GB. Z tego co pamiętam, to gra zajmowała 90GB.

Problem sie rozwiązał. Mozna grzebać w plikach żeby launcher znalazl te gre albo przy wymuszonej instalacji wybrac folder docelowy z gra, wtedy instalator sprawdzi zainstalowane z DVD pliki i ruszy dalej z aktualizacja.
U mnie problem był tego typu, ze Launcher żeby przejsc dalej rowniez wymagal 80 gb miejsc na dysku, a moja partycja ma 133, z zainstalowanym GTA nie miała miejsca zeby przepchac Launcher dalej. Usunąlem kilka plików z folderu GTA żeby zrobic wymagane miejsce dla Launchera i puscło mnie dalej. Teraz musze sciągnąć jeszcze 40 GB danych a chcialem tego uniknąć.
@Sildu jest w ogole GTA na jednej plytce? Ja mam 7 ;p