Problem z ISDone.dll i BF3

Siemanko, otóż mam dwa problemy na moim komputerze z którymi borykam się i normalnie już nie idzie nic ogarnąć. Pierwszy problem to error z ISDone.dll błędy o numerze -7 oraz -13. Cóż, rozwiązania na oba błędy są takie same, jednakże żaden z nich nie działa, warningi wyskakują podczas gdy mam przykładowo dwa pliki gry o rozszerzeniu .bin oraz jeden plik to instalator, zapewne chodzi o to, gdy podczas zainstaluje się plik_1.bin i przechodzi do plik_2.bin to wtedy właśnie pojawia się problem. Mam trzy oryginalne gry na płycie, jednak ta płyta jest porysowana, dlatego ściągnąłem z internetu (według prawa mogę to zrobić, proszę o nie pisanie o piractwie), niestety te problemy, eh.
Cóż, próbowałem:

  • Reinstall ściągniętej gry,
  • Reinstall WinRAR'a,
  • Pakowanie w jeden .rar, następnie odpalanie instalatora gdy jest on zawarty w .rar

Przykład błędu:


I wiele innych, dałem na spokój pół miesiąca temu więc nie pamiętam. Nie wiem o co chodzi z tą dekompresją.

Kolejny problem pojawia się przy grze Battlefield 3. Gra jest oryginalna na Origin, wygląda on tak, że gdy włączam przez przeglądarkę jakikolwiek serwer to odpala mi się serwer, wczytuje się mapa i:
  • albo ładuje się w nieskończoność (tak, ponieważ po godzinie się nawet nie odpaliła)
  • albo po połowie minuty zacina się i wyłącza grę

Dodam, że po pierwszym zainstalowaniu gry, ona chodziła bardzo dobrze, teraz się coś popsuło. Reinstalacja nie pomaga, sprawdzanie spójności plików gry również.

Liczę na pomoc, mądre wypowiedzi nagradzam lajkami.

Może to nie najlepsze rozwiązanie, ale jeśli dawno nie było robione to może format i reinstalacja systemu ?

Może też tak programik Ccleaner i czyszczenie rejestru, usuwanie ciasteczek itp. :)

Może to nie najlepsze rozwiązanie, ale jeśli dawno nie było robione to może format i reinstalacja systemu ?Może też tak programik Ccleaner i czyszczenie rejestru, usuwanie ciasteczek itp.

Właśnie zrobiłbym tego formata, jednakże robiony był pod koniec sierpnia :(

CCleaner również nie pomaga, ugh.

Może wina leży po stronie braku jakiejś wtyczki w przeglądarce, może update javy by pomógł, lub plugin od nich.

Wejdź w ustawienia profilu i tam zaznacz/odznacz kratkę przy Use plugin-free game launching

http://zapodaj.net/a5cc63d649dc2.jpg.html

Sprawdź na firefoxie i na IE najlepiej najnowsze wersje

Może wina leży po stronie braku jakiejś wtyczki w przeglądarce, może update javy by pomógł, lub plugin od nich.Wejdź w ustawienia profilu i tam zaznacz/odznacz kratkę przy Use plugin-free game launchinghttp://zapodaj.net/a5cc63d649dc2.jpg.htmlSprawdź na firefoxie i na IE najlepiej najnowsze wersje

Przestań mu opowiadać głupoty jak nie masz pojęcia o czym mówisz. Jaka java? Launcher BF3 nigdy tego nie używał. Teraz pozostaje odpalanie bez pluginu.

No to może pojedziemy najprostrzym sposobem! Pobierz tą dll'kę i wrzuć do systemu32.

Java bo może wina leży w przeglądarce, lepsza taka pomoc niż żadna mądralo, z cała pewnością nic nie zepsuje jak sobie jave zaktualizuje.

Co do pluginu tez mu napisałem, warto spróbować wszystkiego, ale zawsze znajdzie się ktoś taki jak ty, napinacz internetowy.

No to może pojedziemy najprostrzym sposobem! Pobierz tą dll'kę i wrzuć do systemu32.

To również próbowałem, wrzucałem do bodajże trzech lokalizacji, sprawdzałem każdą po kolei i nic, hm.

Odświeżam, nadal szukam rozwiązania.

mnie ostatnio bf4 coś szwankował i pomogło zainstalowanie bibliotek z folderu z grą (dxvisuale jakoś tak)

mnie ostatnio bf4 coś szwankował i pomogło zainstalowanie bibliotek z folderu z grą (dxvisuale jakoś tak)

Nie mogę nic takiego znaleźć.

Siemanko, otóż mam dwa problemy na moim komputerze z którymi borykam się i normalnie już nie idzie nic ogarnąć. Pierwszy problem to error z ISDone.dll błędy o numerze -7 oraz -13. Cóż, rozwiązania na oba błędy są takie same, jednakże żaden z nich nie działa, warningi wyskakują podczas gdy mam przykładowo dwa pliki gry o rozszerzeniu .bin oraz jeden plik to instalator, zapewne chodzi o to, gdy podczas zainstaluje się plik_1.bin i przechodzi do plik_2.bin to wtedy właśnie pojawia się problem. Mam trzy oryginalne gry na płycie, jednak ta płyta jest porysowana, dlatego ściągnąłem z internetu (według prawa mogę to zrobić, proszę o nie pisanie o piractwie), niestety te problemy, eh.
Cóż, próbowałem:

  • Reinstall ściągniętej gry,
  • Reinstall WinRAR'a,
  • Pakowanie w jeden .rar, następnie odpalanie instalatora gdy jest on zawarty w .rar

Przykład błędu:


I wiele innych, dałem na spokój pół miesiąca temu więc nie pamiętam. Nie wiem o co chodzi z tą dekompresją.

Kolejny problem pojawia się przy grze Battlefield 3. Gra jest oryginalna na Origin, wygląda on tak, że gdy włączam przez przeglądarkę jakikolwiek serwer to odpala mi się serwer, wczytuje się mapa i:
  • albo ładuje się w nieskończoność (tak, ponieważ po godzinie się nawet nie odpaliła)
  • albo po połowie minuty zacina się i wyłącza grę

Dodam, że po pierwszym zainstalowaniu gry, ona chodziła bardzo dobrze, teraz się coś popsuło. Reinstalacja nie pomaga, sprawdzanie spójności plików gry również.

Liczę na pomoc, mądre wypowiedzi nagradzam lajkami.

Gdy plik DLL tworzy problem, a następnie sprawdź, czy plik jest prawidłowo wyświetlany, a jeśli nie, to pobierz plik isdone.dll i rozwiąż problem.

jakiej przegladarki uzywasz?

1.sciagnij chrome i sprawdz.
2.zaktualizuj system.
3.wylacz wszystkie antywirusy lub usun je z dysku.
4.reinstal systemu.

czekam na lajka