Problem z klasą

Witam. Gram w RoM'a z wielkimi przerwami. Nie mogę się wgrać. Teraz chcę wrócić do gry na dłużej, i chcę wybrać jakąś postać. Waham się między Wojownik/Zwiadowca, Wojownik/Mag a Wojownik/Rycerz. I tu się pojawia moje pytanie: Którą z tych klas wybrać?

Proszę o uzasadnione odpowiedzi.

A i jeszcze zapomniałem napisać, że przeszukałem wiele tematów i forów i nie mogłem znaleźć.

Ja zawszę polecam mag bo ma fajne skile i ich ma dużo.

"bo ma fajne skille", to że dla ciebie są fajne to nie znaczy, że reszta też tak uważa.

Pograj klasami, pokombinuj i graj tym co ci się podoba, nie sugeruj się opinią innych, każdy ma inne gusta.

Wojownik/Zwiadowca - sam nie grałem, ale połączenie raczej nieciekawe

Wojownik/Mag - znacznie lepiej Mag/Wojownik, ale to głównie ze względu na elitkę dodającą do berka magic attack

Wojownik/Rycerz - dużo defa i hp, ale dmg średni, lepsze combo miałbyś przy warek/rogal, wiem bo sam zmieniłem subkę na właśnie taką, mniej hp i słapszy def, ale dps dobry

Ogólnie jeśli chodzi o DPS to scout aktualnie wymiata, na subkę opłaca się brać warka dla berka, łotra na bust do dexa, offhand i niegłupie elitki. Jeśli szukasz postaci łatwej w prowadzeniu, bierz maga z subką kapłana, świetnie się nią lvl wbija, chociaż gdy grałem magiem, to wiekszy dmg miał mag/łotr, ale nie wiem ja to teraz wygląda. Jeśli jednak zależy Ci na postaciach które mają 'wzięcie' do pt, to rób tanka, albo heala, tank: rycek/priest ma świetną elitkę do agro, ewentualnie rycek/warek, healer: priest/rycek (bust do defa i hp, dobre elitki do heala, albo priest/scout (dobre elitki).

Ogarnij sobie Rogal/rycerz, na wszystko dobra.

Wojownik/Rycerz- ekstra tank

Ogarnij sobie Rogal/rycerz, na wszystko dobra.

polecam :)

Wojownik/Rycerz- ekstra tank

Bzdura, warek zawsze będzie miał mniej hp i defa od rycka, będzie miał ubogie skille agrujące, no i nie ma skilli do skutecznego trzymania agra na grupie mobów. tank bez rycka na głównej = fail :)

Cree, dzięki za odpowiedz, ale mnie właśnie interesuje jedna z tych trzech w/w postaci w moim pierwszym poscie.

Jak bym mógł prosić to jakieś uzasadnienie do swojej wypowiedzi, a nie "Bo ma fajne skille".

Witam. Nie będę zakładał nowego tematu tylko tak jakby "Wetnę ci się" bo mam podobne pytanie.

Co sądzicie o Magu/Druidzie ??

Witam. Nie będę zakładał nowego tematu tylko tak jakby "Wetnę ci się" bo mam podobne pytanie.Co sądzicie o Magu/Druidzie ??

Sam nie grałem, elitki wydają się być nie głupie, ale ludzie ode mnie z gildii, którzy grali tym zestawieniem, nie chwalili go zbytnio. Cześć nawet zmieniło subki ;)

Jak masz człowieka to Mag/Kapłan a jak elfa Mag/Druid

Ja sam gram magiem/kapciem i jest spoko :) Kapłan 1 lvl ( Nie chciało mi się expić xD ) a z nagłego uleczania healnie 300-400 .

Ja polecę ci

Wojownik/Heler - Skille leczące

i

Rycerz/Wojownik - Duzy Def

i

Wojownik/Rogal - Możliwość noszenia dwóch topotrków

http://runesofmagic-online.pl/artykul.php?id=75- co dają poszczególne połączenia.

CO za banda debili, nie widzicie kiedy ostatni post został napisany? Wątpie by koles czekał tyle czasu na odpowiedz...

mod_ico.png
Kolega się w moderatora bawi? Bo wychodzi z tego zbędny spam i rzucanie mięsem tylko. No i temat zamykam - Cree

Witam. Gram w RoM'a z wielkimi przerwami. Nie mogę się wgrać. Teraz chcę wrócić do gry na dłużej, i chcę wybrać jakąś postać. Waham się między Wojownik/Zwiadowca, Wojownik/Mag a Wojownik/Rycerz. I tu się pojawia moje pytanie: Którą z tych klas wybrać?

Proszę o uzasadnione odpowiedzi.

A i jeszcze zapomniałem napisać, że przeszukałem wiele tematów i forów i nie mogłem znaleźć.