Problem z klientem riot

Mam pewien problem z klientem riot. Gdy odpalam ten pierwszy (riot client) loguje sie na konto na eune i wszystko dziala gierka itp a gdy zaloguje sie na konto na west i odpalam gre to mi dziala tylko kilka opcji i połowa sie nie wyswietla. Ktos pomoze?

Sprawdź czy po zalogowaniu na EUW nie pobiera Ci angielskiej lokalizacji gry najpierw - jeżeli jeszcze nigdy nie grałeś na EUW, status pobierania po namierzeniu przez kilka sekund jest na ikonce od wybierania lobby po pobraniu gry, lewy górny róg. Sprawdź czy nie było żadnych problemów z EUW (“league of legends server status” w google) w tamtym czasie. Sprawdź czy to konto nie ma bana - wtedy chyba nie wyświetla się lvl i jest ikonka minionka (lub podobna zamiast wcześniejszej ustawionej ikonki, tak samo przycisk od wybrania kolejki (ten w górnym lewym rogu) jest nie do kliknięcia i nic się nie wyświetla po namierzeniu przez kilka sekund, ewentualnie jakis kod błędu.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że rozwiążesz problem
Twój idol, Dis

na emailu nie pisze ze dostalem bana aczkolwiek w momencie gdy wchodze do gry to mam inną ikonke niz mialem dopiero odzyskalem to konto bo zostało ukradzione

Też nie miałem żadnego maila itd. Dopiero jak wchodziłem przez telefon na TFT to wyskakiwało, że dostałem perma (obrażałem greków), aczkolwiek po kontakcie z supportem dowiedziałem się, że to ban 2 tygodniowy. Napisz do supportu i będziesz dokładnie wiedział co i jak. Aczkolwiek jestem na 99% pewny, że ban jest skoro ikonka się zmieniła.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że rozwiążesz problem
Twój idol, Dis