Problem z logowaniem

Witam

Postanowiłem zagrać w RoM ( strasznie się napaliłem) , gdy już po cało nocnym ściąganiu zainstalowałem zuptadowałem , włączyłem wszystko Ok , aż do momentu logowania.Konto się nie loguje tylko wyskakuje mi coś takiego : Obtaining Server List. Na początku myślałem , że trzeba poczekać. Czekałem 10 minut i nic Stoi.Co zrobić w czym jest problem? FireWall? Antywirus (mam Kasperskyego) ? Pokombinowałem , dodałem RoM do list wykluczeń no i nadal to samo było. Na innym forum mówili mi,że to wina internetu i nic nie poradze, ale nie wierzyłem i chcę się upewnić.

Pic w tym , że było tak miesiąc temu i nie wiem może teraz jest dobrze ale nie chcę w ciemno ściągać tych 3,4 gb.

a chciałbym teraz zagrać na new srv :\

WitamPostanowiłem zagrać w RoM ( strasznie się napaliłem) , gdy już po cało nocnym ściąganiu zainstalowałem zuptadowałem , włączyłem wszystko Ok , aż do momentu logowania.Konto się nie loguje tylko wyskakuje mi coś takiego : Obtaining Server List. Na początku myślałem , że trzeba poczekać. Czekałem 10 minut i nic Stoi.Co zrobić w czym jest problem? FireWall? Antywirus (mam Kasperskyego) ? Pokombinowałem , dodałem RoM do list wykluczeń no i nadal to samo było. Na innym forum mówili mi,że to wina internetu i nic nie poradze, ale nie wierzyłem i chcę się upewnić.Pic w tym , że było tak miesiąc temu i nie wiem może teraz jest dobrze ale nie chcę w ciemno ściągać tych 3,4 gb.a chciałbym teraz zagrać na new srv :\

do godziny 12 trwała inspekcja. Sprawdź teraz.

Hmm już dokładnie nie pamiętam co było miesiąc temu. Chyba tylko rano sprawdzałem , ale czy to pewne , że to inspekcja? Jak mówiłem nie chcę "po omacku" ściągać na dodatek , że poprzedniej nocy ściągałem Archlorda ^^.

EDIT.Cokolwiek to było już znikło dzięki. Do Zamknięcia

Witam

Postanowiłem zagrać w RoM ( strasznie się napaliłem) , gdy już po cało nocnym ściąganiu zainstalowałem zuptadowałem , włączyłem wszystko Ok , aż do momentu logowania.Konto się nie loguje tylko wyskakuje mi coś takiego : Obtaining Server List. Na początku myślałem , że trzeba poczekać. Czekałem 10 minut i nic Stoi.Co zrobić w czym jest problem? FireWall? Antywirus (mam Kasperskyego) ? Pokombinowałem , dodałem RoM do list wykluczeń no i nadal to samo było. Na innym forum mówili mi,że to wina internetu i nic nie poradze, ale nie wierzyłem i chcę się upewnić.

Pic w tym , że było tak miesiąc temu i nie wiem może teraz jest dobrze ale nie chcę w ciemno ściągać tych 3,4 gb.

a chciałbym teraz zagrać na new srv :\