Problem z logowaniem

Witam, to już chyba moja 10 próba zagrania w C9 i próbuję tak co pare tygodni i nadal nic. Podczas logowania wyskakuje błąd że grze przeszkadzają jakieś programy. 2cgefsl.png

Próbowałem reinstalować z 50 razy, ze steama ze strony webzenu, z wtyczką przeglądarkową. Wyłączałem wszystko oprócz win32. odpalałe przez ameboostera który sam wyłącza niepotrzebne programy. Odpalalłem ze zgodnośćią, jako administrator i nadal nic.

Czasami błąd wyskakuje zaraz po kliknięciu START a czasami dopiero po wybraniu serwera.

Format dysku gdzie masz zainstalowana gre. Przeskanuj system antywirusem.

Skanowałem przedwczoraj, a format raczej nic nie pomoże.

Wedlug mnie warto zrobic, ale twoja decyzja :)

Pobierz to :

http://www.dobreprogramy.pl/HijackThis,Program,Windows,12030.html

Zrób loga i wrzuć go tu :

http://www.hijackthis.de/

Napisz ile masz X (czerwone krzyżyki)

Potem odszukaj to w programie i usuń.

Mi raz pomogło usunięcie krzyżyków z kompa jak mi się niektóre gry nie włączały. Nie wiem co to robi.

Nie wiem czy coś to da, ale przy okazji zobaczysz czy masz zaśmiecony komp jakimś syfem.

Można spróbować.

http://i41.tinypic.com/28tx7wk.png Mam 3 X ale wyglada mi to na pliki systemowe także nawet nie mam jak tego usunąć bo nie ma konkretnego folderu.

2 pliki to od Internet Explorera

3 pisze tam coś z proxy. Jakieś ustawienia internetu. Może to jest ten problem.

Możesz zrobić tak :

1. Popatrz na ustawiemia internetu, zresetuj je, pozmieniaj, popatrz czy działa.

2. Reinstal systemu, który przeważnie pomaga.

3. Możesz także usunąć ten log. Wchodzisz w ten program robisz loga jak przedtem, wyłączasz notatnik (jeśli dałeś żeby ci program zapisał loga) następnie poszukaj linijki z kodem tego "błędu" zaznacz i emm... nie pamiętam, która to była opcja.. coś chyba fix this (coś takiego). Ten plik ma taką samą nazwe jak na tym zdjęciu.

Masz tu poradnik programu, poczytaj :

http://www.wiruspc.pl/forum/index.php?/topic/72-darmowe-narzedzie-do-usuwania-wirusow-hijack-this/

Pamiętaj, że usunięcie złego pliku może ci uszkodzić system.

Kopia zapasowa pliku robi się chyba sama więc jak co to sobie przywrócisz. Poczytaj w linku.

Odemnie to tyle. Używałem tego programu chyba 2lata temu. Sprawdzam co pare miesięcy i nie mam żadnego X, a nawet nie mam antywirusa :P

Format systemu to ostatecznośc ( nie chce mi się ^^) A naprawienie tych X nie pomogło :/

Ja więcej już pomóc nie mogę. Informatykiem nie jestem.

:P

Powodzenia

No cóż chyba spórbuję z formatem komputera

Nawet format nic nie pomógł... a mam o jakieś 1000 programów mniej niż przedtem, także nie mam pojęcia o co chodzi.

Reinstal systemu zostal... Sorki kolego ale jak chcesz pograc to reinstaluj :D

W moim słowniku format=reinstal systemu.

Jestem bezradny ^^

do support'u spróbuj napisać :)

Poszedł ticket, chociaż z tego co czytam na forum to pracują tam chyba jakieś nieogary ^^

Cornishon... Masz plytke od Windowsa, to poprostu zainstaluj od nowa caly system.

Przecież już napisałem 2 razy że to zrobiłem...

Mam ten sam problem jak próbuje uruchomić SKIL Special Force

warn_ico.png
Posty można edytować

~Leman

antywirus ? jeżeli go masz to wyłącz i spróbuj ..... to moja propozycja... (tak wiem zaraz pójdzie WARN!)

Tak się dokleję do tematu, bo nie chce mi się nowego zakładać. Nie mogę się połączyć z serwerem i nie wiem, co jest przyczyną :/ Pierwszy raz jak się zalogowałam, to udało mi się wybrać serwer, stworzyć postać, a potem jak chciałam wejść do gry, to pokazało komunikat coś w stylu "Próba połączenia się nie powiodła..." i wyłącza clienta. A teraz nawet nie mogę wejść na serwer -.-

Witam, to już chyba moja 10 próba zagrania w C9 i próbuję tak co pare tygodni i nadal nic. Podczas logowania wyskakuje błąd że grze przeszkadzają jakieś programy. 2cgefsl.png

Próbowałem reinstalować z 50 razy, ze steama ze strony webzenu, z wtyczką przeglądarkową. Wyłączałem wszystko oprócz win32. odpalałe przez ameboostera który sam wyłącza niepotrzebne programy. Odpalalłem ze zgodnośćią, jako administrator i nadal nic.

Czasami błąd wyskakuje zaraz po kliknięciu START a czasami dopiero po wybraniu serwera.