Problem z mikrofonem

Mam taki dziwny problem.Kiedy coś powiem na ts/no more room in hell(ogólnie w grach z voice chatem), to tworzy się takie echo.Powtarza się ten wyraz kilka razy a na końcu przez kilka sekund piszczy.Na skype ten problem nie występuje.Liczę na szybką pomoc.

zapewne grasz na glosnikach, i mozliwe ze masz odlsuch wlaczony. na skype ten problem nie wystepuje, gdyz domyslnie jest ustawione, ze gdy rozmawiasz przez niego to scisza ci dzwiek wszystkiego poza rozmowa o 80%

zapewne grasz na glosnikach, i mozliwe ze masz odlsuch wlaczony. na skype ten problem nie wystepuje, gdyz domyslnie jest ustawione, ze gdy rozmawiasz przez niego to scisza ci dzwiek wszystkiego poza rozmowa o 80%

To jak ten odsłuch wyłączyć?

prawym na glosniczek przy zegarku - urzadzenia do nagrywania- prawym na twoj mikrofon-nasluchiwanie-nasluchuj tego urzadzenia ( odznaczone)

dodatkowo jesli chcesz wylaczyc wyciszenie przy skype ( mnie to denerwowalo ze musialem podglosnic wszystko i nie umialem tego wylaczyc) to rawym na glosniczek przy zegarku - urzadzenia do nagrywania- komnunikacja - nic nie rob

prawym na glosniczek przy zegarku - urzadzenia do nagrywania- prawym na twoj mikrofon-nasluchiwanie-nasluchuj tego urzadzenia ( odznaczone)dodatkowo jesli chcesz wylaczyc wyciszenie przy skype ( mnie to denerwowalo ze musialem podglosnic wszystko i nie umialem tego wylaczyc) to rawym na glosniczek przy zegarku - urzadzenia do nagrywania- komnunikacja - nic nie rób

Zobaczyłem że już mam odznaczone, więc to nie to. Jakieś inne sugestie?

Mam taki dziwny problem.Kiedy coś powiem na ts/no more room in hell(ogólnie w grach z voice chatem), to tworzy się takie echo.Powtarza się ten wyraz kilka razy a na końcu przez kilka sekund piszczy.Na skype ten problem nie występuje.Liczę na szybką pomoc.