Problem z modami. EU

Mam następujący problem i jestem ciekaw czy ktoś wcześniej się na coś takiego natknął i jakoś sobie z tym poradził.

Chodzi o to, że gra crashuje już przy starcie błędem "invalid shader data". Ale tylko kiedy mam jakieś mody wrzucone do głównego folderu gry. W moim przypadku to japońskie głosy postaci. Po usunięciu normalnie gra działa.

Dwa miesiące temu wszystkie mody mi działały i mogłem sobie grę zmieniać jak tylko chciałem. Tak samo teraz nawet działa wszystko na wersji SEA, nie ma z modami żadnych problemów.

Grę ściągałem dwa razy, instalowałem kilkanaście i dalej na wersji EU nie mogę grać z żadnymi modami. Te angielskie głosy mnie strasznie odrzucają.

Sterowniki wszystkie mam aktualne.

Nie wie ktoś jakby temu można było zaradzić?

Nie zaradzisz.

Mody sa teraz zabronione w DN'ie. Znaczy juz wcześniej były, ale teraz dodali skrypt sprawdzajacy obecnosc nieznanych plików. Jesli jakies sa to wlasnie taki błąd Ci wywala.

No to niezbyt pocieszająca wiadomość.

No nic, mimo to dzięki za informację.

Znalazłem rozwiązanie problemu w internecie, może ktoś skorzysta.

Wszystko jest na stronie: http://dnmodz.com/guides/3-easy-steps-to-make-your-old-mod-work-2014/

Trzeba pobrać mały plik: EnlargeYourPak.exe
http://www.mediafire.com/download/7s739k5rkab85eu/EnlargeYourPak.rar

Wypakować to, uruchomić, wybrać mod, który chcemy użyć, nacisnąć najpierw "Enlarge it!" potem "Shrink File Size".

Mogę potwierdzić, że wszystko działa.

Mam następujący problem i jestem ciekaw czy ktoś wcześniej się na coś takiego natknął i jakoś sobie z tym poradził.

Chodzi o to, że gra crashuje już przy starcie błędem "invalid shader data". Ale tylko kiedy mam jakieś mody wrzucone do głównego folderu gry. W moim przypadku to japońskie głosy postaci. Po usunięciu normalnie gra działa.

Dwa miesiące temu wszystkie mody mi działały i mogłem sobie grę zmieniać jak tylko chciałem. Tak samo teraz nawet działa wszystko na wersji SEA, nie ma z modami żadnych problemów.

Grę ściągałem dwa razy, instalowałem kilkanaście i dalej na wersji EU nie mogę grać z żadnymi modami. Te angielskie głosy mnie strasznie odrzucają.

Sterowniki wszystkie mam aktualne.

Nie wie ktoś jakby temu można było zaradzić?