Problem z odpaleniem

Witam, może ktoś miał podobny problem z jakąś grą...pytałem o to na forum LoTRO, ale nie pomogły ich odpowiedzi.

Problem wygląda tak, że po zalogowaniu się i wybraniu serwera sama gra nie otwiera się (przez dosłownie sekunde jest proces lotro.exe, ale jest on zakończony po 2 sekundach). Firewall jest dezaktywowany, antywirus wyłączony, komp skanowany kilkukrotnie, odpalenie w różnych trybach zgodnośći oraz jako administrator też nie bardzo pomaga.

Sprzęt jaki masz ?.

Intel core 2 duo 2x1.8ghz, geforce 8800gt, karta dźwiękowa Realteka HD, jakaś płyta główna Asusa, windows 7 professional, klawiatura, mysz, słuchawki :P

Masz zainstalowany ForceWare? to takie program do Nvidia. Jeżeli tak to odinstaluj go i wtedy spróbuj uruchomić grę. Możesz też uruchomić w zgodności z Windows XP, w ogóle to pobaw się w opcjach w launcherze.

Nie miałem Forceware, ściągnąłem i niestety nie pomogło. Odpalanie w trybach zgodności wszelakich też nie pomaga, niestety, launcherem się bawiłem. Skomplikowana sprawa :/ podejrzewałem, że to firewall lub antywir 'zabija' proces, ale oba dezaktywowane nie dają rady.

Trudno jest cokolwiek powiedzieć, a poza tym to kolega dwa posty wyżej pisał abyś ODINSTALOWAŁ forceware a nie pobrał i zainstalował.

Poza tym naprawdę nie warto grać w lotro jeżeli nie masz za dużo hajsu, chyba że jesteś naprawdę wielkim fanem tego klimatu.

Co do problemu to wejdź w folder z grą i odpal przez TurbineInvoker.exe. On sam naprawia większość błędów (mi np. jak się nie chciało lotro odpalić to z invokera poszło).

Witam, może ktoś miał podobny problem z jakąś grą...pytałem o to na forum LoTRO, ale nie pomogły ich odpowiedzi.

Problem wygląda tak, że po zalogowaniu się i wybraniu serwera sama gra nie otwiera się (przez dosłownie sekunde jest proces lotro.exe, ale jest on zakończony po 2 sekundach). Firewall jest dezaktywowany, antywirus wyłączony, komp skanowany kilkukrotnie, odpalenie w różnych trybach zgodnośći oraz jako administrator też nie bardzo pomaga.