Problem z questem

na okolo 7vl njest piereszy quest z nasionami, po zakonczeniu quest prowadzi nas na inna mape, do automatu(jakby jednorekiego bamdyte), w ktorym mamy wytworzyc jakas paczke (quest sie nazywa trip costam) jednak by stworzyc ten item potrzeba 3 itemy po sztuk 1/50/50, patrzylem w markecie i te itemy sa cholernie drogie wiec pewnie nie tedy droga. czy ktos wie jak to zrobic?

jak dostałem tego questa i widziałem to trzeba mieć aby zrobić tą paczkę to stwierdziłem że to jest jakiś czasowy quest i poszedłem dalej XD

czyli nie abbadonowac, usuwac go? moze kiedys sie uda? bo teraz to chyba nie ma mozliwosci?

Ten quest tak ogolnie nie jest wymagany do dalszej gry. Najlepiej posiadac wlasna farme aby posadzic sobie roslinki na questa ;) A po zrobieniu tego questa dostajesz nastepny z kolejna paczka do zrobienia z nowymi skladnikami ;)

Posadzić nasionka na farmie , zrobic lewa farme i liczyć ze nikt nie zapierniczy albo kupić je na ah . Za oddanie tej paczki dostaniesz niecałe 3g więc się koszt wróci .

Tutaj masz poradnik jak zrobić tego questa, w sumie to całą serię questów.

Link do serwisu ArcheageOnline.pl

na okolo 7vl njest piereszy quest z nasionami, po zakonczeniu quest prowadzi nas na inna mape, do automatu(jakby jednorekiego bamdyte), w ktorym mamy wytworzyc jakas paczke (quest sie nazywa trip costam) jednak by stworzyc ten item potrzeba 3 itemy po sztuk 1/50/50, patrzylem w markecie i te itemy sa cholernie drogie wiec pewnie nie tedy droga. czy ktos wie jak to zrobic?