Problem z rozdzielczością

Witam. Po przeinstalowaniu systemu mam problem związany z rozdzielczością. Przed przeinstalowaniem używałem rozdzielczości 1440x900. Taką rozdzielczość podaje także mój monitor jako domyślną. Po przeinstalowaniu chciałem ustawić tą właśnie rozdzielczość i tu pojawia się problem. Po jej ustawieniu mam 2 duże czarne pasy, u dołu i góry ekranu. Wie ktoś w czym może być problem??

Sprawdz czy masz aktualne sterowniki do karty graficznej, ewentualnie pobaw się ustawieniami monitora.

Wygląda to tak jakby twoją domyślną rozdzielczością była jakaś większa. Teraz jak tę ustawiasz to masz skalowanie, żeby zachować proporcje.

Żadna wyższa gdy ją ustawię nie wygląda na domyślną, albo nie mieści się na ekranie bądź jest rozmazana itp. Dziwne że monitor sam podaje 1440x900 jako domyślną a po jej ustawieniu są te czarne pasy których wcześniej nie było bo tej pory używałem tej rozdzielczości cały czas.

Witam. Po przeinstalowaniu systemu mam problem związany z rozdzielczością. Przed przeinstalowaniem używałem rozdzielczości 1440x900. Taką rozdzielczość podaje także mój monitor jako domyślną. Po przeinstalowaniu chciałem ustawić tą właśnie rozdzielczość i tu pojawia się problem. Po jej ustawieniu mam 2 duże czarne pasy, u dołu i góry ekranu. Wie ktoś w czym może być problem??