Problem z Smitem

Witam od wczoraj mam problem z smite,jak ładuje sie do gry to mnie wywala do panelu logowania i mam tak cały czas do supportu pisałem ale milczy wie ktos jak to naprawic dodam ze reinstala robiłem.

Witam od wczoraj mam problem z smite,jak ładuje sie do gry to mnie wywala do panelu logowania i mam tak cały czas do supportu pisałem ale milczy wie ktos jak to naprawic dodam ze reinstala robiłem.

Ostatnio są takie problemy z losowych problemów. W moim przypadku ping był lekko przesadzony i wywaliło(jak się pobiera 4 rzeczy jednocześnie to się ma problemy :I)

Niestety to wina jest po ich stronie. Na starym kompie miałam freezy w czasie meczy (zwykle dwa - trzy na cały mecz, więc bez tragedii), kupiłam nowy komp z nadzieją, że je zażegnam i co? Dokładnie to samo, więc to nie może być przypadek... Myślałam, że to może u raddeona coś nie styka (czasem niektóre gry gorzej działają na kartach innego producenta). Ale nie, teraz mam kartę od nvidii i nie widzę żadnej różnicy, więc to raczej nie wina sprzętu jakiegokolwiek typu.

Z tym wywalaniem do okna logowania to też tak miałam wczoraj, trzy razy pod rząd mnie wywaliło, no lol. I to jeszcze w czasie TF, więc jakieś mega obciążenie gra dostaje i po prostu "crashuje" do okna logowania. Na streamach widzę, że ludzie też czasem łapią takie ściny (nawet na oficjalnym kanale smite, hehe).

Podobno nowy launcher incoming (raczej nie w tym patchu ale kto wie), więc możliwe, że będą jakieś poprawki z tym albo... Będzie jeszcze gorzej (na początku prawie na pewno będzie gorzej...)

Trochę martwię się o przyszłość tej gry, skoro takie usterki, które pamiętam od czasów Closed bety nadal są nienaprawione...

Ja odpaliłem dzisiaj smite po 2 latach przerwy a już w opcjach ściny co 5 sekund, meczę na szczęście tych ścin nie mają no ale o co może chodzić?

Witam od wczoraj mam problem z smite,jak ładuje sie do gry to mnie wywala do panelu logowania i mam tak cały czas do supportu pisałem ale milczy wie ktos jak to naprawic dodam ze reinstala robiłem.