Problem z szukaniem gier rankingowych

Witam,

Mam problem z szukaniem gier rankingowych. Wczoraj kupiłem CS jako gifta i aktywowałem na nowym koncie steam. Gdy chce wyszukać graczy do gry przewidywany czas rośnie w nieskończoność. Na początku myślałem, że antiwirus lub firewall coś blokuje lecz na 2 koncie dział poprawnie.

Macie jakieś pomysły ?

Może wina leży po prostu w tym, że nie masz aktualnie żadnej rangi na tym nowym koncie przez co szuka Ci dłużej (bo wątpię aby valve kiedykolwiek naprawiło problem ze smerfami)

Czasem tak się zdarza :D Mmi raz znalazło grę 2 godziny po :)

Vavle ma za mało pieniędzy na lepsze maszyny.

A te wyszukiwanie to od 2012 sie buguje szczególnie

jak jest ESL ONE

W CS:GO jest system rang. Problem z wyszukaniem meczu zniknie wraz z pierwszą rangą ale do tej chwili musisz uzbroić się w cierpliwość przy wyszukiwaniu meczy. No i jeszcze wyprzedzę jedno Twoje zdziwienie :) co 2,3 bądź 4 wygrane mecze bez rangi dostaniesz bana na 24h na turnieje. Gaben tłumaczy to w zielonym okienku jako czas na dopasowanie graczy do twoich początkowych umiejętności. W skrócie nie przejmuj się czekaj cierpliwie a wszystkie kłopoty znikną wraz z pierwszą rangą (sreberkiem) czyli "SILVER I".

Ja tam Nova 3 dostałem na starcie. Pewno jest mało graczy na twoim poziomie. Po 10 wygranych chyba meczach bedziesz mial range i smigal bez problemu.

Yhy

Jak ja sobie wrzuciłem Turnieja, to mecz znalazło mi w kilka sekund. Nie mam żadnej rangi, a wrzuca mnie na gości z 3 złotymi gwiazdkami.

Super system, mam duże szanse.

Ja też ostatnio kupiłem csa w ten sposób i problemu żadnego nie mam, tylko dobija mnie to czekanie 21h po 2 rozegranych grach i tak przez 5 dni....

Może po prostu zbugowało Ci się lobby. W okienku wyszukiwania ma być informacja "Wyszukiwanie graczy i serwerów" i wtedy wyszukuje w moment, natomiast gdy jest "Łączenie z serwerami", jest to bug który szuka i szuka, a i tak nic nie znajdzie. Tak więc musisz startować grę dopóki nie będziesz miał wyszukiwania graczy i serwerów. Ostatecznie w opcjach masz dopuszczalny ping na serwerach ustawiony na bardzo niski i dlatego nic Ci nie znajduje.

Co do tych 21h czekania, to jest to trochę dziwne... Pzedwczoraj wygrałem od razu 2 gry z rzędu po zakupie CS i dostałem tą blokadę na 21h, natomiast wczoraj przegrałem jedna grę, a potem wygrałem 4 i dalej blokady nie było żadnej :|

A teraz właśnie zagrałem jedną grę i po jej wygraniu dostałem bloka na 21h... Totalny bezsens.

Okey, dzięki Wszystkim za odpowiedź.

Dziś rano spróbowałem jeszcze raz wyszukać gry i poszło.

Jak Ci się zaczyna zwiększać czas oczekiwania to przerwij wyszukiwanie i wznów. Mam to często, przykładowo zaczyna się z czasem oczekiwania 0:39 a po chwili rośnie co raz więcej i dochodzi do ponad 1 minuty. Wtedy anuluje wyszukiwanie i szukam od nowa. Szkoda, że takie bugi są najmniejszym problemem CSa :unsure: .

Co do tego czekania 21h to wynika z tego, że nie masz rangi. Jak kupujesz konto to dopóki nie rozegrasz 10 meczy możesz grać po 2 mecze co właśnie ten czas. Po 10 meczach dostajesz rangę. Wiem, ten system śmierdzi. Ranga jaką otrzymasz będzie wynikała z poziomu Twojej gry.

Przez moment miałem ten sam problem co autor a także wiele podobnych związanych z match-makingem, wszystkie rozwiązał reset gry + steama. Nie wiem czy takie problemy mają tylko nowi gracze ale jak na gre która jest już pare dobrych lat na rynku to troche bieda ze strony valve, że tak to zostawili. W najgorszym przypadku jaki mnie spotkał musiałem 3 razy wszystko wyłączać--->włączać.

Witam,

Mam problem z szukaniem gier rankingowych. Wczoraj kupiłem CS jako gifta i aktywowałem na nowym koncie steam. Gdy chce wyszukać graczy do gry przewidywany czas rośnie w nieskończoność. Na początku myślałem, że antiwirus lub firewall coś blokuje lecz na 2 koncie dział poprawnie.

Macie jakieś pomysły ?