Problem z ukonczeniem questa

Witam. Dopiero rozpoczynam swoja przygode z C9, lecz juz na samym poczatku napotkałem sie na dość irytujący problem, otóż nie moge ukonczyć questa, dlaczego, bo wyskakuje mi tylko puste okno dialogowe Npc, wyglada to tak.

mam to samo pewnie jakiś bug,trzeba czekać na maintance raczej

A jeszcze nie raz wywala mnie wgl z gry. Ledwo włączyłem gre wywalilo mnie 3 razy. Pisze "Program przestal odpowiadac" tak jakby sie zwieszał, i windows by nie mogl klienta przetrawic przez siebie.

a może repair weź zobacz może się naprawi

Przeinstalowałem sterowniki i instaluje od nowa, zobaczymy czy bedzie ok.

d*pa, dalej quest nie dziala i dalej mnie wywala z gry... nie wiem o co kaman. A sa moze podobne gry do C9? Grind, Combo etc :)

Jeden quest. Początkowy. Masz 2 lvl. To jest kwestia tutorialu. anuluj ten quest i zrób go od nowa. Albo zrób nową postać.
Daj grze szanse a nie zrażaj sie po jakimś pierwszym queście.

Patrząc po twoim Expie, dopiero co wyszedłeś z tutorialu.

Ale zrobilem dokladnie tak jak mowisz, i nie chodzi mi o samego questa w tym momecie bo to maly problem, tylko ze po jakims czasie (nie raz od razu po wlaczeniu gry) wywala mi komunikat "Program przestal dzialac" i wylacza mi gre...

Jaką masz specyfikacje komputera?

Uruchamiasz grę ze zgodnością w7 ?

Uruchamiam jako administrator, a zgodnosci nie mam zaznaczonej zadnej czyli standardowo.

(Ale dam tryb zgodności win 7 i zobacze)

Jak twoje sterowniki ? Masz aktualne?

twoje RAMy są wszystkie jednakowe? Czasem się gryzą.

P.s Jak narazie działa bez zarzutów nawet sie nie przycieła ani razu, no zobaczymy jak to dalej bedzie:), to jedno zadanie sobie odpuściłem opusciłem i jade dalej, a gra naprawdę wyczesana :P Zobaczymy czy spodoba mi sie bardziej niz Neverwinter (Jako dungeon) Dzieki wielkie !

(Sterowniki uaktualniałem)

Jak chcesz, to możemy pograć razem. Z kimś zawsze się lepiej gra.
PW po kontakt jeśli chcesz.

Witam. Dopiero rozpoczynam swoja przygode z C9, lecz juz na samym poczatku napotkałem sie na dość irytujący problem, otóż nie moge ukonczyć questa, dlaczego, bo wyskakuje mi tylko puste okno dialogowe Npc, wyglada to tak.