Problem z uruchomieniem

Witam. Mam problem z uruchomieniem MU. A mianowicie kiedy włączam gre pojawia się czarny ekran po czym gra po jakichś 2 sekundach wychodzi do pulpitu.Dodam, że nie blokuje jej żaden firewall oraz system jaki mam to Windows XP Home edition SP3.

Komputer to

procesor intel core 2 duo 2.5 Ghz

4gb ram

GeForce 9500GT Super + 1GB

także nie jest to również problem wymagań.Webzen auto-installera również mam zainstalowanego.

Wyłącz wszelkie antyvirusy albo spyware doctora jeżeli go masz, to one często blokują takie gry. Coś o tym wiem bo ostatnio też miałem problemy z moim antywirusem , który mi blokował wejście do gier, wyłączyłem i zaczęło wszystko normalnie śmigać. POzdrawiam :rolleyes:

Nie gram w MU od dawna, ale poczytałem trochę na zagranicznych forach i ludzie piszą, że najczęściej w takich przypadkach, jak Twój, problemem jest klient gry.

Najlepiej wejść na oficjalną stronę gry i pobrać go od nowa. (sugeruję torrent)

Klijent lub spróbuj uruchomić w innym trybie zgodności ;)

PANOWIE MAM TO SAMO NIC NIE POMAGA JUZ NIE WIEM CO ZROBIC BEZ KITU:( w mu graalem 10 lat temu eh

Witam. Mam problem z uruchomieniem MU. A mianowicie kiedy włączam gre pojawia się czarny ekran po czym gra po jakichś 2 sekundach wychodzi do pulpitu.Dodam, że nie blokuje jej żaden firewall oraz system jaki mam to Windows XP Home edition SP3.

Komputer to

procesor intel core 2 duo 2.5 Ghz

4gb ram

GeForce 9500GT Super + 1GB

także nie jest to również problem wymagań.Webzen auto-installera również mam zainstalowanego.