Problem z wotem

Witam!

Jako, że chciałem nagrać kilka filmów z wota i zrobiłem to opcją w grze to chciał bym to teraz odpalić i tu jest d*pa...

Nie wiedzialem ze da sie to odpalic tylko jak gra jest wyłączona więc starałem się jakoś to ruszyć i dałem by zawsze odtwarzało przez jakiś tam kodek ;D

Ale nawet po wyłączeniu tej gry przez ten kodek nie moge tego uruchomić więc o co chodzi? powinno się uruchomić przy wyłączonej grze normalnie na tamtym pierwszym programiku od wota?

Jak do niego wrócić teraz? bo zaznaczyłem by zawsze tak się otwierało, a na liście nie mam tego programu z wota więc jak to przywrócić?

Pozdrawiam!

Powtórki z WOTa oglądasz właśnie przez plik WOTa. Włącza Ci się normalnie gra, wczytuje cały interfejs przed bitwą i później oglądasz podczas włączonej gry. I tyle :D

Tak! ale ja o tym nie wiedzialem i zaznaczylem by te pliki odpalaly sie zawsze w innym programie... i problem mam taki ze w innym programie nie da sie tego odpalic i chcial bym jakos powrocic do tego starego co juz byl z wota :D a na liscie go nie ma wiec moze jakies porady?

Ja miałem ostatnio taki problem , zły program do odpalania był ustawiony. Ustaw we właściwościach żeby uruchamiał worldoftanks.exe i śmignie.

Witam!

Jako, że chciałem nagrać kilka filmów z wota i zrobiłem to opcją w grze to chciał bym to teraz odpalić i tu jest d*pa...

Nie wiedzialem ze da sie to odpalic tylko jak gra jest wyłączona więc starałem się jakoś to ruszyć i dałem by zawsze odtwarzało przez jakiś tam kodek ;D

Ale nawet po wyłączeniu tej gry przez ten kodek nie moge tego uruchomić więc o co chodzi? powinno się uruchomić przy wyłączonej grze normalnie na tamtym pierwszym programiku od wota?

Jak do niego wrócić teraz? bo zaznaczyłem by zawsze tak się otwierało, a na liście nie mam tego programu z wota więc jak to przywrócić?

Pozdrawiam!