Problem z wyborem postaci

Hey jaką postać polecacie?

i która jest lepsza wojownik czy łowca? te 2 postacie mnie interesują

Podobno wojownik jest dobry na początek gry. Ale po pierwsze zadaj sobie pytanie, jakim typem postaci chcesz grać - melee czy range.

kolego mam 68 lvl rangera humona (żałuje że wybrałem humana). I mówie że fajny bo pet robi za siebie ale polecam smoka albo misia bo to są tanki :) ale mi się łatwo gra .. za łatwo ...Polecam rangera jednak na dobry początek. A z melee style to tylko guardian u mnie liczy się :) mam 29 lvl i wole Guardian (ala paladyn) niż wojka. To moja opinia :) może ktoś się nie zgodzi ale to są moje oduczucia więc... :)

pozdro Paweł miłej gry

Co do rangera to mam 80lv i powiem, że zawsze mi się nim dobrze grało. Fakt, nie grałem od dłuższego czasu, ale nie wydaje mi się, żeby gameplay tak bardzo się zmienił. Co do woja to uważam, że więcej frajdy da Ci guardian, tak jak mówi kolega wyżej.

Nie wiem ja każdą postacią dobiłem 8lvl wiem że to za żeby poznać postać i wybrałem wojownika.

Heh ale mi chodzi o gw1 :) a wy mówicie o gw2 ^^

Heh małe nieporozumienie xD Jak Gw1 to ranger będzie dobry

Właśnie się nad nim zastanawiam ale jak widziałem to mało ich trochę jest i niewiem czy no jest dobry a poza łowcą zastanawiam się nad wojownikiem

lub zabójcą

fajnie by było jak by ktoś mi powiedział coś o tych postaciach lub opisał :)

No więc tak na dzień dzisiejszy GW 1 jest dobry balans między profesjami , a więc w miare każdą klasą dobrze się gra, z tym , że polecałbym Ci grę rytualistą, jego duchy są op , jednym buildem możesz przegrać cała grę , naprawde jest prosty w obsłudzę i dosyć dobry .. Nie polecam Ci gry Rangerem, troche jest jeszcze nie dopracowany , po nerfie Asuran Scan nie opłaca nim się grać, da się ale trudno, to samo sie tyczy Assasina, płynnie się też gra elementalista i mesmerem, z tym , że napoczątek gry ani tego ani tego bym Ci nie polecił.. Graj Rytą :D

Rytualista niezbyt mi się podoba wolę kimś innym tylko niewiem kim :/

odświeżam

Minęły dwa tygodnie, a ty nadal myślisz, kim grać? Człowieku, zadziwiasz mnie. I przerażasz z lekka. Czy naprawę tak trudno jest zrobić postać i usunąć jeżeli okaże się, że to jednak nie ta klasa? (Ewentualnie zrobić dwie i grać na przemian?)

A ty odświeżyłeś temat..(klaszcze)

Jak jeszcze gry niemiałem to chyba bez różnicy...

Temat można zamknąć.

Hey jaką postać polecacie?

i która jest lepsza wojownik czy łowca? te 2 postacie mnie interesują