Problem ze ściągnięciem gry

Witam.

Postanowiłem ściągnąć ROM-a z gamershell.Wszystko ładnie się ściągało aż do 50% ściągniętej gry.Po prostu pobierane stanęło jest 1.7GB z 3.4GB i prędkość pobierania 138KB/s i od 20 minut nic się nie dzieje.Używam Mozilli Firefox-a.Próbowałem z innego źródła i to samo.Teraz próbuje z jeszcze innego,ale co jest,że się zatrzymało?

Witam.Postanowiłem ściągnąć ROM-a z gamershell.Wszystko ładnie się ściągało aż do 50% ściągniętej gry.Po prostu pobierane stanęło jest 1.7GB z 3.4GB i prędkość pobierania 138KB/s i od 20 minut nic się nie dzieje.Używam Mozilli Firefox-a.Próbowałem z innego źródła i to samo.Teraz próbuje z jeszcze innego,ale co jest,że się zatrzymało?

Sprawdź, czy masz miejsce na dysku. Jeśli nie, ściągaj stąd, z tym, że bierz się za te odnośniki "file" 1-5.

Później wypakuj i będzie git.

Dzięki Ins4nity wszystko działa jak należy.Temat do zamknięcia.

Witam.

Postanowiłem ściągnąć ROM-a z gamershell.Wszystko ładnie się ściągało aż do 50% ściągniętej gry.Po prostu pobierane stanęło jest 1.7GB z 3.4GB i prędkość pobierania 138KB/s i od 20 minut nic się nie dzieje.Używam Mozilli Firefox-a.Próbowałem z innego źródła i to samo.Teraz próbuje z jeszcze innego,ale co jest,że się zatrzymało?