Problem

Witam mam problem z zainstalowaniem gry Runes of Magic a mianowicie jak klikam na setup to pisze że mam wsadzić dysk Nr 1 niebardzo kumam jak mam rozwiązać ten problem. Jak ktoś mógł by mi pomóc to z góry Dzięki

Moglbys zarzucic screena z tym bledem?? bo za bardzo nie kumam jak to chce plyte jak ty to z dysku instalujesz??

Tzn ja to sciągnołem spakowany plik w Zip'ie a jak wypakowuje to pisze błąd1a, błąd1b.błąd1c,błąd1d i tylko wypakowauje mi Setup.exe nic więcej dużo osób sciągało z tej samej strony a oni nie mieli blędów (gamersshell):blink:

:

Tzn ja to sciągnołem spakowany plik w Zip'ie a jak wypakowuje to pisze błąd1a, błąd1b.błąd1c,błąd1d i tylko wypakowauje mi Setup.exe nic więcej dużo osób sciągało z tej samej strony a oni nie mieli blędów (gamersshell):

Uszkodzona instalka.. musiszz zassac ponownie. Polecam za pomoca Fleshgeta. Dla scislosci... ja zasysalem gre 3 razy ;). Polecam tez sciaganie gry w partach. I chyba najlepiej z servisu 4players

Ahh to chyba sobie dam spokój z tą grą niemam zamiaru sciągać drugi raz gry czekałem 8h :/ chyba przeżucę się na inną grę ale i tak dzięki za pomoc :)

Witam mam problem z zainstalowaniem gry Runes of Magic a mianowicie jak klikam na setup to pisze że mam wsadzić dysk Nr 1 niebardzo kumam jak mam rozwiązać ten problem. Jak ktoś mógł by mi pomóc to z góry Dzięki